२०७९ साल असार १८ गते शनिबार

तपाईँ सुन्दै हुनुहुन्छः

२४७ स्थानीय तहको परिणाम सार्वजनिक, कसको जित कहाँ ?  (सूचीसहित) 

रेडियो नेपाल २०७९ जेठ ३ गते ७:४१

काठमाडौं । गत वैशाख ३० गते सम्पन्न स्थानीय तहको निर्वाचनको अन्तिम परिणाम आउने क्रम जारी छ । मंगलबार बिहान ७ बजेसम्म २४७ स्थानीय तहको अन्तिम परिणाम आएको छ ।
हेर्नुहोस् २४७ स्थानीय तहमा कहाँ कस्ले जित्यो :

नेपाली कांग्रेसले प्रमुख जितेका स्थानीय तह :

१ः नार्पाभूमी गाउँपालिका, मनाङ
२ः घरपोझोङ गाउँपालिका, मुस्ताङ
३ः नासो गाउँपालिका, मनाङ
४ः गुल्मी दरबार गाउँपालिका, गुल्मी
५ः गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेलधुरा
६ः रेसुंगा नगरपालिका, गुल्मी
७ः खार्पुनाथ गाउँपालिका, हुम्ला
८ः बडिकेदार गाउँपालिका, डोटी
९ः तमानखोला गाउँपालिका, बागलुङ
१०ः स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा
११ः लिखुपिके गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
१२ः भैरवी गाउँपालिका, दैलेख
१३ः सभापोखरी गाउँपालिका, संखुवासभा
१४ः कुमाख गाउँपालिका, सल्यान
१५ः शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी
१६ः कुम्मायक गाउँपालिका, पाँचथर
१७ः फेदाप गाउँपालिका, तेह्रथुम
१८ः माछापुछ्रे गाउँपालिका, कास्की
१९ः गल्कोट नगरपालिका, बागलुङ
२०ः दुधपोखरी गाउँपालिका, लमजुङ
२१ः सोताङ गाउँपालिका, सोलुुखुम्बु
२२ः हेलम्बु गाउँपालिका, सिन्धपाल्चोक
२३ः नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेल्धुरा
२४ः ढाकरी गाउँपालिका, अछाम
२५ः मेरिङदेन गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
२६ः आमाछोदिङ गाउँपालिका, रसुवा
२७ः मास्टा गाउँपालिका, बझाङ
२८ः त्रिवेणी गाउँपालिका, सल्यान
२९ः आदर्श गाउँपालिका, डोटी
३०ः ऐरावती गाउँपालिका, प्यूठान
३१ः सागुरीगढी गाउँपालिका, धनकुटा
३२ः कमलबजार नगरपालिका, अछाम
३३ः रघुगंगा गाउँपालिका, म्याग्दी
३४ः धनकौल गाउँपालिका, सर्लाही
३५ः अरुण गाउँपालिका, भोजपुर
३६ः आरुघाट गाउँपालिका, गोरखा
३७ः आठराई गाउँपालिका, तेर्हथुम
३८ः बराहपोखरी गाउँपालिका, खोटाङ
३९ः केपिलासगढी गाउँपालिका, खोटाङ
४०ः गंगादेव गाउँपालिका, रोल्पा
४१ः छथर जोरपाटी गाउँपालिका, धनकुटा
४२ः महाकुलुङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
४३ः कैलाश गाउँपालिका, मकवानपुर
४४ः दक्षिणकाली नगरपालिका, काठमाडौं
४५ः महाबु गाउँपालिका, दैलेख
४६ः सिलिचोङ गाउँपालिका, संखुवासभा
४७ः बुङगल गाउँपालिका, बझाङ
४८ः हरिपुर नगरपालिका, सर्लाही
४९ः कनकासुन्दरी नगरपालिका, जुम्ला
५०ः खाँदबारी नगरपालिका, संखुवासभा
५१ः भीरकोट नगरपालिका, स्याङजा
५२ः ठूलीभेरी नगरपालिका, रोल्पा
५३ः हिमा गाउँपालिका, जुम्ला
५४ः राजपुर गाउँपालिका, दाङ
५५ः बेलडाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर
५६ः कालिका गाउँपालिका, रसुवा
५७ः पूर्वीचौकी गाउँपालिका, डोटी
५८ः मदाने गाउँपालिका, गुल्मी
५९ः सन्दकपुर गाउँपालिका, इलाम
६०ः सायल गाउँपालिका, डोटी
६१ः ईश्मा गाउँपालिका, गुल्मी
६२ः रामारोसन गाउँपालिका, अछाम
६३ः चम्पादेवी गाउँपालिका, ओखलढुंगा
६४ः तिलागुफा नगरपालिका, कालीकोट
६५ः छत्रदेव गाउँपालिका, अर्घाखाँची
६६ः मुगुम कार्मारोंग गाउँपालिका, मुगु
६७ः मकालु गाउँपालिका, संखुवासभा
६८ः तादी गाउँपालिका, नुवाकोट
६९ः देवघाट गाउँपालिका, तनहुँ
७०ः गल्याङ नगरपालिका, स्याङ्जा
७१ः सिगास गाउँपालिका, बैतडी
७२ः बारबर्दिया नगरपालिका, बर्दिया
७३ः बान्नीगढी जयगढ गाउँपालिका, अछाम
७४ः फालेलुङ गाउँपालिका, पाँचथर
७५ः घ्याङलेख गाउँपालिका, सिन्धुली
७६ः गोकुलगंगा गाउँपालिका, रामेछाप
७७ः पैयुँ गाउँपालिका, पर्वत
७८ः तारकेश्वर गाउँपालिका, नुवाकोट
७९ः सिद्ध कुमाख गाउँपालिका, सल्यान
८०ः हिलिहाङ गाउँपालिका, पाँचथर
८१ः ब्रह्मपुरी गाउँपालिका, सर्लाही
८२ः कीर्तिपुर नगरपालिका, काठमाडौं
८३ः म्यागङ गाउँपालिका, नुवाकोट
८४ः भोटेकोशी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक
८५ः पाख्रिवास नगरापालिका, धनकुटा
८६ः महालक्ष्मी नगरपालिका, धनकुटा
८७ः रैनादेवी छहरा गाउँपालिका, पाल्पा
८८: अमरगढी नगरपालिका, डडेल्धुरा
८९ः निसीखोला गाउँपालिका, बागलुङ
९०ः लालीगुराँस गाउँपालिका, तेर्हथुम
९१ः तीनपाटन गाँउपालिका, सिन्धुली
९२ः साकेला गाउँपालिका, खोटाङ
९३ः बा¥हबिसे नगरपालिका, सिन्धुपाल्चोक
९४ः खनियाँबास गाउँपालिका, धादिङ
९५ः चौरपाटी गाउँपालिका, अछाम
९६ः फाल्गुनन्द गाउँपालिका, पाँचथर
९७ः कुशे गाउँपालिका, जाजरकोट
९८ः दंगीशरण गाउँपालिका, दाङ
९९ः सुन्दरबजार नगरपालिका, लमजुङ
१००ः भागेश्वर गाउँपालिका, डडेल्धुरा
१०१ः शारदा नगरपालिका, सल्यान
१०२ः हुप्सेकोट गाउँपालिका, नवलपुर
१०३ः पाँचखपन गाउँपालिका, संखुवासभा
१०४: चुलाचुली गाउँपालिका, इलाम
१०५: फलेवास नगरपालिका, पर्वत
१०६: चामुण्डा विन्द्रासैनी नगरपालिका, दैलेख
१०७: रुन्टीगढी गाउँपालिका, रोल्पा
१०८: धवलागिरी गाउँपालिका, म्याग्दी
१०९: पाटन नगरपालिका, बैतडी
११०: नौकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा
१११: राप्तीसोनारी गाउँपालिका, बाँके
११२: बाफिकोट गाउँपालिका, रुकुम
११३: रामपुर नगरापालिका, पाल्पा
११४: सिद्धिचरण नगरपालिका, ओखलढुंगा
११५: तारकेश्वर नगरपालिका, काठमाडौं

नेकपा एमालेले प्रमुख जितेका स्थानीय तह :

१ः से फोक्सुण्डो गाउँपालिका, डोल्पा
२ः चामे गाउँपालिका, मनाङ
३ः ङिस्याङ गाउँपालिका, मनाङ
४ः घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिका, मुस्ताङ
५ः लोमन्थाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ
६ः बाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका, मुस्ताङ
७ः खुम्बु पासाङल्हामु गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
८ः साइपाल गाउँपालिका, बझाङ
९ः बौदीकाली गाउँपालिका, नवलपुर
१०ः थलारा गाउँपालिका, बझाङ
११ः थासाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ
१२ः मालिका गाउँपालिका, म्याग्दी
१३ः हरिनास गाउँपालिका, स्याङ्जा
१४ः महाकाली नगरपालिका, दार्चुला
१५ः मेन्छेयाम गाउँपालिका, तेह्रथुम
१६ः गुराँस गाउँपालिका, दैलेख
१७ः बुलिङटार गाउँपालिका, नवलपुर
१८ः पुर्वखोला गाउँपालिका, पाल्पा
१९ः पन्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी
२०ः माछापुछ्रे गाउँपालिका, कास्की
२१ः माङ्सेबुङ गाउँपालिका, इलाम
२२ः गोसाइँकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा
२३ः भीमफेदी गाउँपालिका, मकवानपुर
२४ः जोरायल गाउँपालिका, डोटी
२५ः तिनाउ गाउँपालिका, पाल्पा
२६ः म्याङलुङ नगरपालिका, तेह्रथुम
२७ः छथर गाउँपालिका, तेह्रथुम
२८ः हतुवागढी गाउँपालिका, भोजपुर
२९ः इन्द्रसरोबर गाउँपालिका, मकवानपुर
३०ः ऐसेलुखर्क गाउँपालिका, खोटाङ
३१ः दुहु गाउँपालिका, दार्चुला
३२ः शैल्यशिखर नगरपालिका, दार्चुला
३३ः लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर
३४ः माप्य दूधकोसी गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
३५ः पौवादुङ गाउँपालिका, भोजपुर
३६ः चौविसे गाउँपालिका, धनकुटा
३७ः पाणिनी गाउँपालिका, अर्घाखाँची
३८ः डुङेश्वर गाउँपालिका, दैलेख
३९ः चुरे गाउँपालिका, कैलाली
४०ः छत्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी
४१ः सत्यवती गाउँपालिका, गुल्मी
४२ः सरुमारानी गाउँपालिका, प्यूठान
४३ः म्याग्दे गाउँपालिका, तनहुँ
४४ः गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा
४५ः मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला
४६ः रुपा गाउँपालिका, कास्की
४७ः भगवानपुर गाउँपालिका, सिरहा
४८ः कोञ्ज्योसोम गाउँपालिका, ललितपुर
४९ः उत्तरगया गाउँपालिका, रसुवा
५०ः माथागढी गाउँपालिका, पाल्पा
५१ः घिरिङ गाउँपालिका, तनहुँ
५२ः सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी
५३ः निस्दी गाउँपालिका, पाल्पा
५४ः फेदीखोला गाउँपालिका, स्याङ्जा
५५ः आँधीखोला गाउँपालिका, स्याङ्जा
५६ः खप्तड छेडेदह गाउँपालिका, बाजुरा
५७ः किस्पाङ गाउँपालिका, नुवाकोट
५८ः आठराई त्रिवेणी गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
५९ः दशरथ चन्द नगरपालिका, बैतडी
६०ः परवानीपुर गाउँपालिका, बारा
६१ः भीमाद नगरपालिका, तनहुँ
६२ः मंगला गाउँपालिका, म्याग्दी
६३ः व्याँस गाउँपालिका, दार्चुला
६४ः तलकोट गाउँपालिका, बझाङ
६५: मोलुङ गाउँपालिका, ओखलढुंगा

माओवादी केन्द्रले प्रमुख जितेका स्थानीय तह :

१ः जगदुल्ला गाउँपालिका, डोल्पा
२ः नौमुले गाउँपालिका, दैलेख
३ः ताराखोला गाउँपालिका, बागलुङ
४ः अपि हिमाल गाउँपालिका, दार्चुला
५ः जन्तेढुंगा गाउँपालिका, खोटाङ
६ः लिम्चुङबुङ गाउँपालिका, उदयपुर
७ः नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला
८ः थवाङ गाउँपालिका, रोल्पा
९ः ताँजाकोट गाउँपालिका, हुम्ला
१०ः अजिरकोट गाउँपालिका, गोरखा
११ः थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका, गोरखा
१२ः मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला
१३ : चन्द्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी
१४ः आमचोक गाउँपालिका, भोजपुर
१५ः लेकम गाउँपालिका, दार्चुला
१६ः आलिताल गाउँपालिका, डडेलधुरा
१७ः बारपाक सुलिकोट गाउँपालिका, गोरखा
१८ः मुड्केचुला गाउँपालिका, डोल्पा
१९ः पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका, रुकुम पूर्व
२०ः सिस्ने गाउँपालिका, रुकुम पूर्व
२१ः फक्तालुङ गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
२२ः रोल्पा नगरपालिका, रोल्पा
२३ः बंगलाचुली गाउँपालिका, दाङ
२४ः बोगटान फुड्सिल गाउँपालिका, डोटी
२५ः दुर्गाथली गाउँपालिका, बझाङ
२६ः सानीभेरी गाउँपालिका, सुर्खेत
२७ः रामप्रसाद गाउँपालिका, भोजपुर
२८ः नाम्खा गाउँपालिका, हुम्ला
२९ः रामनगर गाउँपालिका, सर्लाही
३०: मैवाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
३१: पलाता गाउँपालिका, कालीकोट
३२: मेलौली नगरपालिका, बैतडी
३३: परिवर्तन गाउँपालिका, रोल्पा
३४: भगवतीमाई गाउँपालिका, दैलेख
३५: धुर्कोट गाउँपालिका, गुल्मी
३६: शहीद लखन थापा गाउँपालिका, गोरखा
३७: ताप्ली गाउँपालिका, उदयपुर
३८: रौतामाई गाउँपालिका, उदयपुर
३९: सुनिल स्मृति गाउँपालिका, रोल्पा
४०: आँबुखैरहनी गाउँपालिका, तनहुँ
४१: मरिण गाउँपालिका, सिन्धुली
४२: भीमसेन थापा गाउँपालिका, गोरखा
४३: प्यूठान नगरपालिका, प्यूठान
४४: बलेफी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक
४५: शुभकालिका गाउँपालिका, कालीकोट
४६: हरिपुरगढी गाउँपालिका, सिन्धुली
४७: लुङ्ग्री गाउँपालिका, रोल्पा
४८: माण्डवी गाउँपालिका, प्यूठान
४९: अजयमेरु गाउँपालिका, डडेल्धुरा
५०: रुबिभ्याली गाउँपालिका, धादिङ
५१: रिब्दीकोट गाउँपालिका, पाल्पा
५२: रुरुक्षेत्र गाउँपालिका, गुल्मी
५३: मालिका गाउँपालिका, गुल्मी

नेकपा एकीकृत समाजवादीले प्रमुख जितेका स्थानीय तह :

१ः काइके गाउँपालिका, डोल्पा
२ः छार्का साङतोङ गाउँपालिका, डोल्पा
३ः उदयपुरगढी गाउँपालिका, उदयपुर
४: कपुरकोट गाउँपालिका, सल्यान

स्वतन्त्रले प्रमुख जितेका स्थानीय तह :

१ः साल्पासिलिछो गाउँपालिका, भोजपुर
२ः मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका, ओखलढुंगा
३: खाडाचक्र नगरपालिका, कालीकोट
४: सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका, कालीकोट
५: डिलासैनी गाउँपालिका, बैतडी

जसपाले प्रमुख जितेको स्थानीय तह :
१:खिजिदेम्बा गाउँपालिका, ओखलढुंगा
२: करैयामाई गाउँपालिका, बारा
३।:जनकनन्दनी गाउँपालिका, धनुषा

नेमकिपाले प्रमुख जितेको स्थानीय तह:

१ः भक्तपुर नगरपालिका, भक्तपुर

राष्ट्रिय जनमोर्चाले प्रमुख जितेको स्थानीय तह :

१: बरेङ गाउँपालिका, राष्ट्रिय जनमोर्चा

सम्बन्धित