२०७९ साल असार १८ गते शनिबार

तपाईँ सुन्दै हुनुहुन्छः

स्थानीय निर्वाचन मतगणना अपडेटः 

रेडियो नेपाल २०७९ जेठ ४ गते १३:१०

भरतपुर महानगरपालिकाको पछिल्लो मत परिणाम

प्रमुखमा वडा नं ७ को २४०५ र वडा नं ८ ४०० (जम्मा ३०२५२ ) गणना हुँदा
विजय सुवेदी, नेकपा (एमाले) – ९०९०
रेनु दाहाल, नेकपा (माओवादी केन्द्र) – ११०९०
जगन्नाथ पौडेल, (स्वतन्त्र) – ४९५८

उपप्रमुखमा
चित्रसेन अधिकारी,(नेपाली कांग्रेस) – १३२४५
हिमला गुरुङ, (राप्रपा) – ७३७१

कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिकामा १, २, ३, ४, ५, ६, ७ र ८ काे २००१ मतसहित कुल खसेकाे मत १७ हजार ४३७ मा
उपप्रमुख(उपमेयर)
काँग्रेस (रुख) – ३४९०
एमाले(सुर्य)-१९०१
जसपा (छाता)-१८७३
(हसिया हथौड़ा)-१४३९

वडाध्यक्ष वडा न.८
जप्रपा – १८१
एमाले (सुर्य) -२८९
माओवादी केन्द्र – ५३३
काग्रेस – ११४
जसपा -११०
साइकिल – १०६

लमजुङकाे मध्य नेपाल नगरपालिकाको अन्तिम परिणाम

मेयर
सुर्य -६२१४
रुख-६५५१ बिजयी
हलो-२५१
पुतली-२१
कुखुराको भाले-१९
वदर मत-२५

उपमेयर
सुर्य-६४१६ बिजयी
हँसिया हथौडा-५०७४
हलो-३४७
पुतली-८५

गाउँपालिकामा एमाले, मरिन र दुधौलीमा गठबन्धन विजयी 

कञ्चनपुरको दोधाराचाँदनी नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका लिम्बू निर्वाचित

हालसम्म ४ सय ५० पालिकाको अन्तिम परिणाम सार्वजनिक

कञ्चनपुरको भिमदत्त नगरपालिका मत गणना अपडेट
प्रमुखहरु
नेपाली काङ्ग्रेस (पदम वाेक) -२७५०
नेकपा एमाले (महेश पन्त)-१०२५
राप्रपा (गजेन्द्र चन्द)- ११४५

उपप्रमुखहरु
नेपाली काङ्ग्रेस (निलम लेखक) – २०४६
माओवादी केन्द्र (कृष्ण दत्त जाेशि)-१८६२
नेकपा एमाले (भुवन केसि कुवर)-११३७

कञ्चनपुर जिल्ला दोधारा चाँदनी नगरपालिका मत गणना अपडेट
प्रमुख

नेकपा एमाले ( किशोर कुमार लिम्बू) – ६८५०
नेपाली काङ्ग्रेस (गोपाल दत्त भट्ट)–६०१०
स्वतन्त्र (भिम कुमाल) –१९०४

उपप्रमुख
नेपाली काङ्ग्रेस (गङगा दृवि जोशि) –६१६३
एमाले (खिमा चन्द)–५६३५
माओवदी केन्द्र (भरत दत्त भट्ट) –२२९५

मकवानपुरको राक्सिराङमा कांग्रेस–माओवादी गठबन्धन विजयी

तानसेनको मेयरमा काँग्रेसका श्रेष्ठ र उपमेयरमा माओवादीकी सिंजाली विजयी

धनुषाको विदेहमा नेकपा एमालेका मेयर तथा उपमेयर निर्वाचित

टेम्के मैयुङ गाउँपालिकामा काँग्रेसका बस्नेत र एमालेकी राई बिजयी

बुटवल उपहानगरपालिकाकाको २४५५७ मतगणना सम्पन्न हुँदा
मेयर
रुखः ११९८३
सुर्यः ७८७९
मतान्तरः ४१०४
उपमेयर
सूर्यः ८८१४
कलमः ६३७६
मतान्तरः २४३८

बडिमालिका नगरपालिकाको मेयर/उपमेयरमा एमालेका उम्मेदवार विजयी

सप्तकोशी नगरपालिकाको मेयरमा काँग्रेसका कृष्ण ढकाल निर्वाचित

षडानन्द नगरपालिकाको मेयरमा एमालेका उदास र उपमेयरमा माओवादीबाट राई बिजयी

चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिकामा माओवादीका सापकोटा विजयी

धार्चे गाउँपालिकामा माओवादी केन्द्रका लक्ष्मण गुरुङ विजयी

सुनसरी वराहक्षेत्र नगरपालिका वडा नं २ को २८६१ मत गणना गर्दाको परिमाण यस प्रकार छ:

आशिष कुमार यादव
रेडियो नेपाल, सुनसरी ।
मेयर
निलम खनाल (एमाले)– १२१९
रमेश कार्की (नेका)– ११५३
उपमेयर
नन्दकुमारी राई (एमाले)– १३६०
अमित गौतम गठबन्धन– ७१९

चिङगाडको अध्यक्षमा एमालेका जिसी विजयी

अग्नीसाइर कृष्णसवरण गाउँपालिकाको अध्यक्षमा एमालेका चौधरी विजयी

रुकुम पश्चिमको त्रिवेणी गाउँपालिकामा माओवादी विजयी

बाँकेको राप्ती सोनारीको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी

नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्ता पूर्व) को हुप्सेकोटको अध्यक्ष उपाध्यक्षमा कांग्रेस निर्वाचित

धनकुटा नगरपालिकाको प्रमुख  र उपप्रमुखमा एमाले बिजयी

१० स्थानीय तह रहेको सल्यानमा ६ पालिकाको मतपरिणाम सार्वजनिक चारको मतगणना जारी

१. शारदा नगरपालिका
कांग्रेस मेयर प्रकाश भण्डारी ६२१७
कांग्रेस उपमेयर सुस्मिता सापकोटा सुनार ५३८०

२. बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका
मेयर माओवादी कर्ण बहादुर बुढाथोकी ७४६६
उपमेयर कांग्रेस पुरुषोत्तम आचार्य ५४३५

३. कपुरकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष समाजवादी दुर्गा पुन ३१६०
उपाध्यक्ष माओवादी केन्द्र प्रकाश भण्डारी ३२४०

४. सिद्ध कुमाख गाउँपालिका
अध्यक्ष कांग्रेसका भरत गिरी २१७१
उपाध्यक्ष माओवादीका राम बहादुर बस्नेत २०३५

५. त्रिवेणी गाउँपालिका
अध्यक्ष कांग्रेस खिम बहादुर रावत ३३६९
उपाध्यक्ष कांग्रेस सिता खड्का पुन ३१८६

६ . कुमाख गाउँपालिका
अध्यक्ष कांग्रेस मान बहादुर बुढाथोकी
उपाध्यक्ष एमाले लाल बहादुर रावत ४१४३

रसुवाको नौकुण्ड गाउँपालिकाको अध्यक्षमा कांग्रेस विजयी

सुर्यविनायक नगरपालिकामा प्रमुख र उपप्रमुखमा एमालेको अग्रता

कञ्चनपुरको बेलौरी नगरपालिको प्रमुखमा माओवादी  र उपप्रमुखमा एमाले बिजयी 

धनुषाको लक्ष्मीनिया गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष नेपाली विजयी

सर्लाहीको चन्द्रनगर गाउँपालिकामा कांग्रेसको उम्मेदवारको अग्रता

सल्यानको बनगाड कुपिण्डे नगरपालिकामा माओवादी केन्द्र विजयी

रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाको पछिल्लो मत परिणाम अनुसार
२४९०० मत गणना हुँदा

प्रमुख
सूर्य : ८५२८
रुख :७८९५
हलो : ३५३९
उपप्रमुख
सूर्य : ९०७६
हसिया हथौडा : ४८७८
हलो : ३०२१

सिन्धुलीको गोलन्जोर गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेकपा एमालेका शंकरराज बरालले बिजयी

कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिकामा १,२,३,४,५ र ६ काे ७०० मत सहित कुल खसेकाे मत ११३२३ मा
प्रमुख(मेयर)

काँग्रेस (रुख)= २०४९
एमाले(सुर्य)=१५२९
राप्रपा (हलो)= २०९२
माअाेबादी =१५८१

उपप्रमुख(उपमेयर)

काँग्रेस (रुख)= २५३३
एमाले(सुर्य)=१२३७
जसपा (छाता)=१११४
(हसिया हथौड़ा)=८९४

पाँचथर मिक्लाजुङ गाउँपालिका अध्यक्षमा माओवादी केन्द्रका माखिम विजयी

नेकपा माओवादी केन्द्रबाट बेलौरी नगरपालिका वडा नम्बर १, ५, ८ र १० मा पुरै प्यानल तथा वडा नम्बर २ मा ४ जना सदस्यहरू निर्वाचित ,नेकपा एमालेबाट बेलौरी नगरपालिका वडा नम्बर ३ र ४ मा पुरै प्यानल, वडा नम्बर ६ मा वडा अध्यक्ष र ३ जना सदस्य तथा वडा नम्बर २ मा वडा अध्यक्ष निर्वाचित र पाली काङ्ग्रेसबाट बेलौरी नगरपालिका वडा नम्बर ७ र ९ मा पुरै प्यानल तथा वडा नम्बर ६ मा एक जना सदस्य निर्वाचित

रोल्पाका छ पालिकामा माओवादी दुईमा काँग्रेस विजयी

सल्यानको बनगाड कुपिण्डे नगरपालिकामा माओवादी केन्द्र विजयी

काठमाडौं । गत वैशाख ३० गते सम्पन्न स्थानीय तहको निर्वाचनको अन्तिम परिणाम आउने क्रम जारी छ । मंगलबार बिहान ७ बजेसम्म २४७ स्थानीय तहको अन्तिम परिणाम आएको छ ।
हेर्नुहोस् २४७ स्थानीय तहमा कहाँ कस्ले जित्यो :

नेपाली कांग्रेसले प्रमुख जितेका स्थानीय तह :

१ः नार्पाभूमी गाउँपालिका, मनाङ
२ः घरपोझोङ गाउँपालिका, मुस्ताङ
३ः नासो गाउँपालिका, मनाङ
४ः गुल्मी दरबार गाउँपालिका, गुल्मी
५ः गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेलधुरा
६ः रेसुंगा नगरपालिका, गुल्मी
७ः खार्पुनाथ गाउँपालिका, हुम्ला
८ः बडिकेदार गाउँपालिका, डोटी
९ः तमानखोला गाउँपालिका, बागलुङ
१०ः स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा
११ः लिखुपिके गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
१२ः भैरवी गाउँपालिका, दैलेख
१३ः सभापोखरी गाउँपालिका, संखुवासभा
१४ः कुमाख गाउँपालिका, सल्यान
१५ः शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी
१६ः कुम्मायक गाउँपालिका, पाँचथर
१७ः फेदाप गाउँपालिका, तेह्रथुम
१८ः माछापुछ्रे गाउँपालिका, कास्की
१९ः गल्कोट नगरपालिका, बागलुङ
२०ः दुधपोखरी गाउँपालिका, लमजुङ
२१ः सोताङ गाउँपालिका, सोलुुखुम्बु
२२ः हेलम्बु गाउँपालिका, सिन्धपाल्चोक
२३ः नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेल्धुरा
२४ः ढाकरी गाउँपालिका, अछाम
२५ः मेरिङदेन गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
२६ः आमाछोदिङ गाउँपालिका, रसुवा
२७ः मास्टा गाउँपालिका, बझाङ
२८ः त्रिवेणी गाउँपालिका, सल्यान
२९ः आदर्श गाउँपालिका, डोटी
३०ः ऐरावती गाउँपालिका, प्यूठान
३१ः सागुरीगढी गाउँपालिका, धनकुटा
३२ः कमलबजार नगरपालिका, अछाम
३३ः रघुगंगा गाउँपालिका, म्याग्दी
३४ः धनकौल गाउँपालिका, सर्लाही
३५ः अरुण गाउँपालिका, भोजपुर
३६ः आरुघाट गाउँपालिका, गोरखा
३७ः आठराई गाउँपालिका, तेर्हथुम
३८ः बराहपोखरी गाउँपालिका, खोटाङ
३९ः केपिलासगढी गाउँपालिका, खोटाङ
४०ः गंगादेव गाउँपालिका, रोल्पा
४१ः छथर जोरपाटी गाउँपालिका, धनकुटा
४२ः महाकुलुङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
४३ः कैलाश गाउँपालिका, मकवानपुर
४४ः दक्षिणकाली नगरपालिका, काठमाडौं
४५ः महाबु गाउँपालिका, दैलेख
४६ः सिलिचोङ गाउँपालिका, संखुवासभा
४७ः बुङगल गाउँपालिका, बझाङ
४८ः हरिपुर नगरपालिका, सर्लाही
४९ः कनकासुन्दरी नगरपालिका, जुम्ला
५०ः खाँदबारी नगरपालिका, संखुवासभा
५१ः भीरकोट नगरपालिका, स्याङजा
५२ः ठूलीभेरी नगरपालिका, रोल्पा
५३ः हिमा गाउँपालिका, जुम्ला
५४ः राजपुर गाउँपालिका, दाङ
५५ः बेलडाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर
५६ः कालिका गाउँपालिका, रसुवा
५७ः पूर्वीचौकी गाउँपालिका, डोटी
५८ः मदाने गाउँपालिका, गुल्मी
५९ः सन्दकपुर गाउँपालिका, इलाम
६०ः सायल गाउँपालिका, डोटी
६१ः ईश्मा गाउँपालिका, गुल्मी
६२ः रामारोसन गाउँपालिका, अछाम
६३ः चम्पादेवी गाउँपालिका, ओखलढुंगा
६४ः तिलागुफा नगरपालिका, कालीकोट
६५ः छत्रदेव गाउँपालिका, अर्घाखाँची
६६ः मुगुम कार्मारोंग गाउँपालिका, मुगु
६७ः मकालु गाउँपालिका, संखुवासभा
६८ः तादी गाउँपालिका, नुवाकोट
६९ः देवघाट गाउँपालिका, तनहुँ
७०ः गल्याङ नगरपालिका, स्याङ्जा
७१ः सिगास गाउँपालिका, बैतडी
७२ः बारबर्दिया नगरपालिका, बर्दिया
७३ः बान्नीगढी जयगढ गाउँपालिका, अछाम
७४ः फालेलुङ गाउँपालिका, पाँचथर
७५ः घ्याङलेख गाउँपालिका, सिन्धुली
७६ः गोकुलगंगा गाउँपालिका, रामेछाप
७७ः पैयुँ गाउँपालिका, पर्वत
७८ः तारकेश्वर गाउँपालिका, नुवाकोट
७९ः सिद्ध कुमाख गाउँपालिका, सल्यान
८०ः हिलिहाङ गाउँपालिका, पाँचथर
८१ः ब्रह्मपुरी गाउँपालिका, सर्लाही
८२ः कीर्तिपुर नगरपालिका, काठमाडौं
८३ः म्यागङ गाउँपालिका, नुवाकोट
८४ः भोटेकोशी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक
८५ः पाख्रिवास नगरापालिका, धनकुटा
८६ः महालक्ष्मी नगरपालिका, धनकुटा
८७ः रैनादेवी छहरा गाउँपालिका, पाल्पा
८८: अमरगढी नगरपालिका, डडेल्धुरा
८९ः निसीखोला गाउँपालिका, बागलुङ
९०ः लालीगुराँस गाउँपालिका, तेर्हथुम
९१ः तीनपाटन गाँउपालिका, सिन्धुली
९२ः साकेला गाउँपालिका, खोटाङ
९३ः बा¥हबिसे नगरपालिका, सिन्धुपाल्चोक
९४ः खनियाँबास गाउँपालिका, धादिङ
९५ः चौरपाटी गाउँपालिका, अछाम
९६ः फाल्गुनन्द गाउँपालिका, पाँचथर
९७ः कुशे गाउँपालिका, जाजरकोट
९८ः दंगीशरण गाउँपालिका, दाङ
९९ः सुन्दरबजार नगरपालिका, लमजुङ
१००ः भागेश्वर गाउँपालिका, डडेल्धुरा
१०१ः शारदा नगरपालिका, सल्यान
१०२ः हुप्सेकोट गाउँपालिका, नवलपुर
१०३ः पाँचखपन गाउँपालिका, संखुवासभा
१०४: चुलाचुली गाउँपालिका, इलाम
१०५: फलेवास नगरपालिका, पर्वत
१०६: चामुण्डा विन्द्रासैनी नगरपालिका, दैलेख
१०७: रुन्टीगढी गाउँपालिका, रोल्पा
१०८: धवलागिरी गाउँपालिका, म्याग्दी
१०९: पाटन नगरपालिका, बैतडी
११०: नौकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा
१११: राप्तीसोनारी गाउँपालिका, बाँके
११२: बाफिकोट गाउँपालिका, रुकुम
११३: रामपुर नगरापालिका, पाल्पा
११४: सिद्धिचरण नगरपालिका, ओखलढुंगा
११५: तारकेश्वर नगरपालिका, काठमाडौं

नेकपा एमालेले प्रमुख जितेका स्थानीय तह :

१ः से फोक्सुण्डो गाउँपालिका, डोल्पा
२ः चामे गाउँपालिका, मनाङ
३ः ङिस्याङ गाउँपालिका, मनाङ
४ः घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिका, मुस्ताङ
५ः लोमन्थाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ
६ः बाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका, मुस्ताङ
७ः खुम्बु पासाङल्हामु गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
८ः साइपाल गाउँपालिका, बझाङ
९ः बौदीकाली गाउँपालिका, नवलपुर
१०ः थलारा गाउँपालिका, बझाङ
११ः थासाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ
१२ः मालिका गाउँपालिका, म्याग्दी
१३ः हरिनास गाउँपालिका, स्याङ्जा
१४ः महाकाली नगरपालिका, दार्चुला
१५ः मेन्छेयाम गाउँपालिका, तेह्रथुम
१६ः गुराँस गाउँपालिका, दैलेख
१७ः बुलिङटार गाउँपालिका, नवलपुर
१८ः पुर्वखोला गाउँपालिका, पाल्पा
१९ः पन्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी
२०ः माछापुछ्रे गाउँपालिका, कास्की
२१ः माङ्सेबुङ गाउँपालिका, इलाम
२२ः गोसाइँकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा
२३ः भीमफेदी गाउँपालिका, मकवानपुर
२४ः जोरायल गाउँपालिका, डोटी
२५ः तिनाउ गाउँपालिका, पाल्पा
२६ः म्याङलुङ नगरपालिका, तेह्रथुम
२७ः छथर गाउँपालिका, तेह्रथुम
२८ः हतुवागढी गाउँपालिका, भोजपुर
२९ः इन्द्रसरोबर गाउँपालिका, मकवानपुर
३०ः ऐसेलुखर्क गाउँपालिका, खोटाङ
३१ः दुहु गाउँपालिका, दार्चुला
३२ः शैल्यशिखर नगरपालिका, दार्चुला
३३ः लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर
३४ः माप्य दूधकोसी गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
३५ः पौवादुङ गाउँपालिका, भोजपुर
३६ः चौविसे गाउँपालिका, धनकुटा
३७ः पाणिनी गाउँपालिका, अर्घाखाँची
३८ः डुङेश्वर गाउँपालिका, दैलेख
३९ः चुरे गाउँपालिका, कैलाली
४०ः छत्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी
४१ः सत्यवती गाउँपालिका, गुल्मी
४२ः सरुमारानी गाउँपालिका, प्यूठान
४३ः म्याग्दे गाउँपालिका, तनहुँ
४४ः गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा
४५ः मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला
४६ः रुपा गाउँपालिका, कास्की
४७ः भगवानपुर गाउँपालिका, सिरहा
४८ः कोञ्ज्योसोम गाउँपालिका, ललितपुर
४९ः उत्तरगया गाउँपालिका, रसुवा
५०ः माथागढी गाउँपालिका, पाल्पा
५१ः घिरिङ गाउँपालिका, तनहुँ
५२ः सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी
५३ः निस्दी गाउँपालिका, पाल्पा
५४ः फेदीखोला गाउँपालिका, स्याङ्जा
५५ः आँधीखोला गाउँपालिका, स्याङ्जा
५६ः खप्तड छेडेदह गाउँपालिका, बाजुरा
५७ः किस्पाङ गाउँपालिका, नुवाकोट
५८ः आठराई त्रिवेणी गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
५९ः दशरथ चन्द नगरपालिका, बैतडी
६०ः परवानीपुर गाउँपालिका, बारा
६१ः भीमाद नगरपालिका, तनहुँ
६२ः मंगला गाउँपालिका, म्याग्दी
६३ः व्याँस गाउँपालिका, दार्चुला
६४ः तलकोट गाउँपालिका, बझाङ
६५: मोलुङ गाउँपालिका, ओखलढुंगा

माओवादी केन्द्रले प्रमुख जितेका स्थानीय तह :

१ः जगदुल्ला गाउँपालिका, डोल्पा
२ः नौमुले गाउँपालिका, दैलेख
३ः ताराखोला गाउँपालिका, बागलुङ
४ः अपि हिमाल गाउँपालिका, दार्चुला
५ः जन्तेढुंगा गाउँपालिका, खोटाङ
६ः लिम्चुङबुङ गाउँपालिका, उदयपुर
७ः नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला
८ः थवाङ गाउँपालिका, रोल्पा
९ः ताँजाकोट गाउँपालिका, हुम्ला
१०ः अजिरकोट गाउँपालिका, गोरखा
११ः थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका, गोरखा
१२ः मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला
१३ : चन्द्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी
१४ः आमचोक गाउँपालिका, भोजपुर
१५ः लेकम गाउँपालिका, दार्चुला
१६ः आलिताल गाउँपालिका, डडेलधुरा
१७ः बारपाक सुलिकोट गाउँपालिका, गोरखा
१८ः मुड्केचुला गाउँपालिका, डोल्पा
१९ः पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका, रुकुम पूर्व
२०ः सिस्ने गाउँपालिका, रुकुम पूर्व
२१ः फक्तालुङ गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
२२ः रोल्पा नगरपालिका, रोल्पा
२३ः बंगलाचुली गाउँपालिका, दाङ
२४ः बोगटान फुड्सिल गाउँपालिका, डोटी
२५ः दुर्गाथली गाउँपालिका, बझाङ
२६ः सानीभेरी गाउँपालिका, सुर्खेत
२७ः रामप्रसाद गाउँपालिका, भोजपुर
२८ः नाम्खा गाउँपालिका, हुम्ला
२९ः रामनगर गाउँपालिका, सर्लाही
३०: मैवाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
३१: पलाता गाउँपालिका, कालीकोट
३२: मेलौली नगरपालिका, बैतडी
३३: परिवर्तन गाउँपालिका, रोल्पा
३४: भगवतीमाई गाउँपालिका, दैलेख
३५: धुर्कोट गाउँपालिका, गुल्मी
३६: शहीद लखन थापा गाउँपालिका, गोरखा
३७: ताप्ली गाउँपालिका, उदयपुर
३८: रौतामाई गाउँपालिका, उदयपुर
३९: सुनिल स्मृति गाउँपालिका, रोल्पा
४०: आँबुखैरहनी गाउँपालिका, तनहुँ
४१: मरिण गाउँपालिका, सिन्धुली
४२: भीमसेन थापा गाउँपालिका, गोरखा
४३: प्यूठान नगरपालिका, प्यूठान
४४: बलेफी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक
४५: शुभकालिका गाउँपालिका, कालीकोट
४६: हरिपुरगढी गाउँपालिका, सिन्धुली
४७: लुङ्ग्री गाउँपालिका, रोल्पा
४८: माण्डवी गाउँपालिका, प्यूठान
४९: अजयमेरु गाउँपालिका, डडेल्धुरा
५०: रुबिभ्याली गाउँपालिका, धादिङ
५१: रिब्दीकोट गाउँपालिका, पाल्पा
५२: रुरुक्षेत्र गाउँपालिका, गुल्मी
५३: मालिका गाउँपालिका, गुल्मी

नेकपा एकीकृत समाजवादीले प्रमुख जितेका स्थानीय तह :

१ः काइके गाउँपालिका, डोल्पा
२ः छार्का साङतोङ गाउँपालिका, डोल्पा
३ः उदयपुरगढी गाउँपालिका, उदयपुर
४: कपुरकोट गाउँपालिका, सल्यान

स्वतन्त्रले प्रमुख जितेका स्थानीय तह :

१ः साल्पासिलिछो गाउँपालिका, भोजपुर
२ः मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका, ओखलढुंगा
३: खाडाचक्र नगरपालिका, कालीकोट
४: सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका, कालीकोट
५: डिलासैनी गाउँपालिका, बैतडी

जसपाले प्रमुख जितेको स्थानीय तह :
१:खिजिदेम्बा गाउँपालिका, ओखलढुंगा
२: करैयामाई गाउँपालिका, बारा
३।:जनकनन्दनी गाउँपालिका, धनुषा

नेमकिपाले प्रमुख जितेको स्थानीय तह:

१ः भक्तपुर नगरपालिका, भक्तपुर

राष्ट्रिय जनमोर्चाले प्रमुख जितेको स्थानीय तह :

१: बरेङ गाउँपालिका, राष्ट्रिय जनमोर्चा

सिन्धुलीको घ्याङलेख गाउँपालिका अध्यक्षमा काँग्रेसका जगत भोलन निर्वाचित

ब्रह्म पुरी अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा काँग्रेसका साह र यादव विजयी

देवघाट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा कांग्रेस र उपाध्यक्षमा माओवादी विजयी

रोल्पाको माडी र सुनिल स्मृति गाउँपालिकामा माओवादी केन्द्र विजयी

अछामका ४ पालिका अध्यक्षमा कांग्रेस विजयी

अजयमेरु गाउँपालिका अध्यक्षमा माओवादी केन्द्रका भट्ट विजयी

ललितपुर महानगरपालिकाको मतगणनाको ताज़ा परिणाम:
गणना गरिएको ८२८० मतमध्ये
मेयर
चिरीबाबु महर्जन नेपाली कांग्रेस ४७३०
हरिकृष्ण व्यञ्जनकार नेकपा एमाले १७३०

उपमेयर
मञ्जली शाक्य आस्था नेकपा एमाले २१४६
बाबुराजा बज्राचार्य नेकपा माओवादी १५५४

पाल्पाको निस्दी गाउँपालिकामा एमालेको ‘क्लिन स्वीप’

बदिया जिल्लाको बारबर्दिया नगरपालिकाको नगर प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार छबिलाल थारु १३००६ मत प्राप्त गरी र उपप्रमुखमा रत्नकुमारी पाण्डे १२४९९ मत प्राप्त गरी बिजयी

पैयुँ गाउँपालिका अध्यक्षमा काँग्रेस र उपाध्यक्षमा एमाले विजयी

धरान उपमहानगरको पछिल्लो अपडेट
मेयर
गठबन्धनका उम्मेदवार किशोर राई: ३६४५
एमाले उम्मेदवार मञ्जु भण्डारी २८९५
स्वतन्त्र हर्क साम्पाङ २७०९
उपमेयर
गठबन्धनका उम्मेदवार अइन्द्रबिक्रम बेघा ३९५३
एमाले उम्मेदवार पदम इस्वो ३६४५

तनहुँको घिरिङ गाउँपालिकामा एमाले विजयी

सन्दकपुर गाउँपालिको अध्यक्षमा काँग्रेसका तुलाराम गुरुङ विजयी

रोल्पाको परिवर्तन गाउँपालिकामा माओवादी केन्द्र विजयी

स्याङ्जाको भीरकोट र गल्याङ नगरपालिकामा काँग्रेसको जित

रेडियो नेपाल२०७९ जेठ २ गते १३:१७

काठमाडौं । स्थानीय तहको निर्वाचनको मत गणना जारी छ । अहिलेसम्म १ सय २४ पालिकाको नतिजा सार्वजनिक भएको छ । सार्वजनिक भएको नतिजा अनुसार नेपाली कांग्रेसले ४९ तहमा विजय हाशिल गरी पहिलो स्थानमा छ भने नेकपा एमालेले ४५ तहमा विजय हाशिल गरेको छ ।

नेपाली कांग्रेसले प्रमुख जितेका स्थानीय तह
१. नार्पाभूमी गाउँपालिका, मनाङ
२. घरपोझोङ गाउँपालिका, मुस्ताङ
३. नासो गाउँपालिका, मनाङ
४ः गुल्मी दरबार गाउँपालिका, गुल्मी
५ः गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेलधुरा
६ः रेसुंगा नगरपालिका, गुल्मी
७ः खार्पुनाथ गाउँपालिका, हुम्ला
८ः बडिकेदार गाउँपालिका, डोटी
९ः तमानखोला गाउँपालिका, बागलुङ
१०ः स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा
११ः लिखुपिके गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
१२ः भैरवी गाउँपालिका, दैलेख
१३ः सभापोखरी गाउँपालिका, संखुवासभा
१४ः कुमाख गाउँपालिका, सल्यान
१५ः शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी
१६ः कुम्मायक गाउँपालिका, पाँचथर
१७ः फेदाप गाउँपालिका, तेह्रथुम
१८ः माछापुछ्रे गाउँपालिका, कास्की
१९ः गल्कोट नगरपालिका, बागलुङ
२०ः दुधपोखरी गाउँपालिका, लमजुङ
२१ः सोताङ गाउँपालिका, सोलुुखुम्बु
२२ः हेलम्बु गाउँपालिका, सिन्धपाल्चोक
२३ः नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेल्धुरा
२४ः ढाकरी गाउँपालिका, अछाम
२५ः मेरिङदेन गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
२६ः आमाछोदिङ गाउँपालिका, रसुवा
२७ः मास्टा गाउँपालिका, बझाङ
२८ः त्रिवेणी गाउँपालिका, सल्यान
२९ः आदर्श गाउँपालिका, डोटी
३०ः ऐरावती गाउँपालिका, प्यूठान
३१ः सागुरीगढी गाउँपालिका, धनकुटा
३२ः कमलबजार नगरपालिका, अछाम
३३ः रघुगंगा गाउँपालिका, म्याग्दी
३४ः धनकौल गाउँपालिका, सर्लाही
३५ः अरुण गाउँपालिका, भोजपुर
३६ः आरुघाट गाउँपालिका, गोरखा
३७ः आठराई गाउँपालिका, तेर्हथुम
३८ः बराहपोखरी गाउँपालिका, खोटाङ
३९ः केपिलासगढी गाउँपालिका, खोटाङ
४०ः गंगादेव गाउँपालिका, रोल्पा
४१ः छथर जोरपाटी गाउँपालिका, धनकुटा
४२ः महाकुलुङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
४३ः कैलाश गाउँपालिका, मकवानपुर
४४ः दक्षिणकाली नगरपालिका, काठमाडौं
४५ः महाबु गाउँपालिका, दैलेख
४६ः सिलिचोङ गाउँपालिका, संखुवासभा
४७ः बुङगल गाउँपालिका, बझाङ
४८ः हरिपुर नगरपालिका, सर्लाही
४९ः कनकासुन्दरी नगरपालिका, जुम्ला

नेकपा एमालेले प्रमुख जितेका स्थानीय तह
१ः से फोक्सुण्डो गाउँपालिका, डोल्पा
२ः चामे गाउँपालिका, मनाङ
३ः ङिस्याङ गाउँपालिका, मनाङ
४ः घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिका, मुस्ताङ
५ः लोमन्थाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ
६ः बाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका, मुस्ताङ
७ः खुम्बु पासाङल्हामु गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
८ः साइपाल गाउँपालिका, बझाङ
९ः बौदीकाली गाउँपालिका, नवलपुर
१०ः थलारा गाउँपालिका, बझाङ
११ः थासाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ
१२ः मालिका गाउँपालिका, म्याग्दी
१३ः हरिनास गाउँपालिका, स्याङ्जा
१४ः महाकाली नगरपालिका, दार्चुला
१५ः मेन्छेयाम गाउँपालिका, तेह्रथुम
१६ः गुराँस गाउँपालिका, दैलेख
१७ः बुलिङटार गाउँपालिका, नवलपुर
१८ः पुर्वखोला गाउँपालिका, पाल्पा
१९ः पन्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी
२०ः माछापुछ्रे गाउँपालिका, कास्की
२१ः माङ्सेबुङ गाउँपालिका, इलाम
२२ः गोसाइँकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा
२३ः भीमफेदी गाउँपालिका, मकवानपुर
२४ः जोरायल गाउँपालिका, डोटी
२५ः तिनाउ गाउँपालिका, पाल्पा
२६ः म्याङलुङ नगरपालिका, तेह्रथुम
२७ः छथर गाउँपालिका, तेह्रथुम
२८ः हतुवागढी गाउँपालिका, भोजपुर
२९ः इन्द्रसरोबर गाउँपालिका, मकवानपुर
३०ः ऐसेलुखर्क गाउँपालिका, खोटाङ
३१ः दुहु गाउँपालिका, दार्चुला
३२ः शैल्यशिखर नगरपालिका, दार्चुला
३३ः लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर
३४ः माप्य दूधकोसी गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
३५ः पौवादुङ गाउँपालिका, भोजपुर
३६ः चौविसे गाउँपालिका, धनकुटा
३७ः पाणिनी गाउँपालिका, अर्घाखाँची
३८ः डुङेश्वर गाउँपालिका, दैलेख
३९ः चुरे गाउँपालिका, कैलाली
४०ः छत्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी
४१ः सत्यवती गाउँपालिका, गुल्मी
४२ः सरुमारानी गाउँपालिका, प्यूठान
४३ः म्याग्दे गाउँपालिका, तनहुँ
४४ः गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा
४५ः मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला

माओवादी केन्द्रले प्रमुख जितेका स्थानीय तह
१ः जगदुल्ला गाउँपालिका, डोल्पा
२ः नौमुले गाउँपालिका, दैलेख
३ः ताराखोला गाउँपालिका, बागलुङ
४ः अपि हिमाल गाउँपालिका, दार्चुला
५ः जन्तेढुंगा गाउँपालिका, खोटाङ
६ः लिम्चुङबुङ गाउँपालिका, उदयपुर
७ः नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला
८ः थवाङ गाउँपालिका, रोल्पा
९ः ताँजाकोट गाउँपालिका, हुम्ला
१०ः अजिरकोट गाउँपालिका, गोरखा
११ः थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका, गोरखा
१२ः मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला
१३ ःचन्द्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी
१४ः आमचोक गाउँपालिका, भोजपुर
१५ः लेकम गाउँपालिका, दार्चुला
१६ः आलिताल गाउँपालिका, डडेलधुरा
१७ः बारपाक सुलिकोट गाउँपालिका, गोरखा
१८ः मुड्केचुला गाउँपालिका, डोल्पा
१९ः पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका, रुकुम पूर्व
२०ः सिस्ने गाउँपालिका, रुकुम पूर्व
२१ः फक्तालुङ गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
२२ः रोल्पा नगरपालिका, रोल्पा
२३ः बंगलाचुली गाउँपालिका, दाङ
२४ः बोगटान फुड्सिल गाउँपालिका, डोटी
२५ः दुर्गाथली गाउँपालिका, बझाङ
२६ः सानीभेरी गाउँपालिका, सुर्खेत

नेकपा एकीकृत समाजवादीले प्रमुख जितेका स्थानीय तह
१.काइके गाउँपालिका, डोल्पा
२. छार्का साङतोङ गाउँपालिका, डोल्पा

स्वतन्त्रले प्रमुख जितेका स्थानीय तह
१. साल्पासिलिछो गाउँपालिका, भोजपुर
२. मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका, ओखलढुंगा

यस अघिको अपडेट तल छ

रसुवाको आमाछोदिङमो गाउँपालिकाको अध्यक्षमा कांग्रेसका तामाङ निर्वाचित

रसुवा । रसुवा जिल्लाको आमाछोदिङमो गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका बुचुङ तामाङ निर्वाचित हुनुभएको छ । उपाध्यक्ष पदमा पनि कांग्रेसकै चण्डिका तामाङ निर्वाचित हुनुभएको छ ।

बुचुङ तामाङले १ हजार ४ सय ३० मत प्राप्त गरेर विजयीहुनुभएको हो । उनका निकटम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका फुर्पुसिंगि तामाङले १ हजार ३ सय ४५ मत प्राप्त गर्नुभयो । गाउँपालिकाको अध्यक्षमा बुचुङ दोस्रो पटक निर्वाचित हुनुभएको हो उहाँ यस २०७४ सालको स्थानिय तह निर्वाचनमा नयाँ शक्ति नेपालबाट निर्वाचित हुनुभएको थियो ।

त्यस्तै उपाध्यक्ष पदमा विजयी हुनुभएकी चण्डिका तामाङले १ हजार ३ सय ८१ मत प्राप्त गर्नुभयो । उहाँको निकटम प्रतिद्वन्दी नेकपा (एमाले)की नविना तामाङले १ हजार २ सय २३ मत प्राप्त गर्नुभयो ।

आमाछोदिङमो गाउँपालिकामा ५ वटा वडा रहेको छ । जसमध्ये ३ वडा एमाले र २ वडा कांग्रेसले जितेको छ । वडा नम्बर १, ३, र ४ मा एमालेले जितेको हो भने वडा नम्बर २ र ५ मा कांग्रेसले जितेको हो ।

कास्कीको माछापुच्छ्रेमा काँग्रेसका गुरुङ विजयी

कास्की । कास्कीको माछा माछापुच्छ्रे गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष दुवै पदमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार विजयी भएका छन् ।स्थानीय तह सदस्य निर्वाचन–२०७९ अन्तर्गत जारी मतगणनाको आज बिहान घोषणा गरिएको अन्तिम मत परिणामअनुसार कांग्रेसका मीनबहादुर गुरुङ सात हजार ९९ मतसहित अध्यक्षमा निर्वाचित हुनुभयो ।

उहाँका निकटतम प्रतिस्पर्धी नेकपा(एमाले)का उम्मेदवार विक्रम गुरुङले छ हजार ६१७ मत ल्याउनुभयो । यसैगरी उपाध्यक्षमा कांग्रेसका सीता अधिकारीले छ हजार ३७६ मत प्राप्त गरी विजयी हुँदा एमालेका सीता तिवारीले पाँच हजार ९५१ मत प्राप्त गर्नुभएको निर्वाचन अधिकृत विष्णुप्रसाद पोखरेलले जानकारी दिनुभयो ।

नौ वडा रहेको गाउँपालिकामा कांग्रेसले वडा नं १, २, ३, ४, ५, ८ र ९ मा जित हासिल गरेको छ । यसैगरी नेकपा(माओवादी केन्द्र)ले वडा नं ७ र एमालेले वडा नं ६ मा विजयी भएको छ । गाउँपालिकाको वडा नं १ मा कांग्रेसका इन्द्रबहादुर गुरुङ, वडा नं २ मा गणेश आचार्य, वडा नं ३ मा हरिश्चन्द्र लम्साल, वडा नं ४ मा मधुसुदन अधिकारी, वडा नं ५ मा नारदप्रसाद पौडेल, वडा नं ६ मा एमालेका टेकनाथ गौतम, वडा नं ७ मा माओवादी(केन्द्र)का वैकुण्ठ भण्डारी, वडा नं ८ मा कांग्रेसका राम गुरुङ र वडा नं ९ मा हरिबहादुर क्षेत्री विजयी हुनुभएको छ ।

विसं २०७४ को पहिलो स्थानीय तह निर्वाचनमा गाउँपालिका अध्यक्ष र उपाध्यक्षसहित आठ वडा एमाले र एक वडा मात्र कांग्रेसले जितेको थियो ।

पाँचथरको कुम्मायकमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा गठबन्धनका उम्मेदवार विजयी

पाँचथर । पाँचथरको कुम्मायक गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष दुवै पदमा सत्तारुढ गठबन्धनका उम्मेदवार विजयी भएका छन् ।अध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार बमप्रसाद लावती र उपाध्यक्षमा नेकपा (माओवादी केन्द्र)मा महेन्द्रबहादुर खड्का विजयी हुनुभएको हो । अध्यक्ष पदमा लावतीले नेकपा (एमाले)का भीमप्रसाद सम्बाहाम्फेलाई १२३ मत तथा उपाध्यक्षमा खड्का एमालेकै सीता आचार्यलाई २३ मतले पराजित गर्नुभएको हो । निर्वाचनको विस्तृत मतपरिणाम आउन बाँकी छ ।

कुम्मायकको वडा नं १ मा जसपा र वडा नं २ मा नेकपा (एकीकृत समाजवादी)ले वडाध्यक्ष जितेका छन् । बाँकी तीन वडामा एमालेले वडाध्यक्षसहित प्यानलमै विजय हाँसिल गरेको छ ।

पाँचथरमा २६ वडामा मतगणना सम्पन्न

आठ स्थानीय तह र ६० वडा रहेको जिल्लामा आइतबार बेलुकी सम्ममा २६ वडाको मतगणना सम्पन्न भएको छ । यस्तै जिल्लाको कुम्मायक गाउँपालिकामा मतगणना अन्तिम चरणमा पुगेको छ ।

मतगणनाबाट प्राप्त परिणामअनुसार हालसम्म जिल्लामा नौ वडामा विजय हासिल गर्दै एमाले अग्रस्थानमा छ भने कांग्रेसले हालसम्म सात वडामा विजय हासिल गरेको छ । माओवादीले हालसम्म पाँच वडामा विजय हासिल गरेको छ । यस्तै एकीकृत समाजवादीले दुई र जनता समाजवादी पार्टीले एक वडामा विजय हासिल गरेका छन् । जिल्लाका दुई वडामा स्वतन्त्र उम्मेदवारले विजय हासिल गरेका छन् ।

याङवरक गाउँपालिकाको वडा वडा नं १ एमालेका राजेन्द्र खालिङ राईको प्यानल विजयी भएको छ भने वडा नं २ मा गठबन्धनको कांग्रेसका देउकुमार योङहाङको प्यानल विजयी भएको छ ।

हिलिहाङ गाउँपालिका वडा नं १ मा गठबन्धनको कांग्रेसका सन्तोष लिङदेनको प्यानल, वडा नं २ मा एमालेका भीमप्रसाद हेम्ब्याको प्यानल, वडा नं ३ मा एमालेका वीरेन्द्रकुमार योङहाङको प्यानल र वडा नं ४ मा गठबन्धनको एकीकृत समाजवादीका धनपति गिरीको प्यानल विजयी भएको छ ।

फालेलुङ गाउँपालिकाको वडा नं १ मा स्वतन्त्र उम्मेद्वार टेकबहादुर गुरागाईं र उहाँको प्यानलका तीन सदस्य विजयी भएका छन् । फालेलुङको वडा नं ६ गठबन्धनको कांग्रेसका अमरवीर राईको प्यानल, वडा नं ७ मा कांग्रेसकै टेकबहादुर केरुङको प्यानल र वडा नं ८ मा गठबन्धनको माओवादी केन्द्रका श्रीहाङ केरुङको प्यानल विजयी भएको छ ।

फिदिम नगरपालिकाको वडा नं १ मा एमालेका गजाधर भट्टराईको प्यानल तथा वडा नं २ मा दीननाथ अधिकारी सहित तीन सदस्य विजयी भएका छन् । फिदिमकै वडा नं १३ मा गठबन्धनका माओवादीका दिलकुमार नेम्वाङ र वडा नं १४ राजकुमार नेम्वाङको प्यानल विजयी भएको छ ।

कुम्मायक गाउँपालिकाको वडा नं १ मा गठबन्धनको जसपाका देवेन्द्रकुमार लाओती, वडा नं २ मा गठबन्धनकै बालकृष्ण शेर्माको प्यानल विजयी भएको छ । कुम्मायक वडा नं ३ मा एमालेका बावुराम कार्की र वडा नं ४ मा फगेन्द्रकुमार सम्बाहाम्फेको प्यानलले विजय हासिल गरेको छ ।

तुम्बेवा गाउँपालिका वडा नं १ गठबन्धनको माओवादी केन्द्रका धनबहादुर कार्की विजयी हुँदा तीन जना सदस्य एमालेका विजयी भएका छन् । तुम्बेवा वडा नं २ मा एमालेका धनकुमार लावतीसहित तीन सदस्य एमालेबाट विजयी भएका छन् ।

फाल्गुनन्द गाउँपालिकाका हालसम्म तीन वडामा मतणना सम्पन्न हुँदा तीन वटामै गठबन्धनको कांग्रेसका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । वडा नं. १ मा होमप्रसाद आङदेम्बे, वडा नं २ मा सन्तोष नेम्वाङ र वडा नं ३ मा सुखवीर नेम्वाङको प्यानल विजयी भएका छन् ।

मिक्लाजुङ गाउँपालिका वडा नं १ मा स्वतन्त्र उम्मेदवार घनेन्द्र आङदेम्बे विजयी हुँदा चार जना सदस्य गठबन्धनले जितेको छ । मिक्लाजुङको वडा नं ७ मा गठबन्धनको माओवादी केन्द्रका हेमचन्द्र रेग्मी र वडा नं ८ मा एमालेका रामेश्वर वाजीको प्यानल विजयी भएका छन् । बाँकी वडामा मतगणना जारी छ ।

घुगंगा गाउँपालिकाको अन्तिम मतपरिणाम अनुसार कांग्रेसका भवबहादुर भण्डारी ४ हजार ३८ मतसहित विजयी 

भरतपुर महानगर अपडेट-बिहान ५:१० सम्मकाे कुल गणना-९३७० मेयर बिजय सुवेदी (सूर्य )- ३३२४ रेनु दाहाल (हसिया हताैडा)-३३०६ जगन्नाथ पाैडेल(भुईकटहर-११८७ उपमेयर रुख-३६८८ हलाे-२६५० भरतपुर -३ वडाअध्यक्ष(गणना १२७९) सूर्य -६४९ रुख-४१२

शारदा नगरपालिका ९ मा हेमेन्द्र कुमार विजयी
सल्यान । सल्यानको शारदा नगरपालिका वडा नम्बर ९ मा नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीका हेमेन्द्र कुमार बुढाथोकी प्यानल सहित विजयी भएको छ । बुढाथोकीले ४ सय ८६ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । उहाँका प्रतिस्पर्धी नेपाली काँग्रेसका चक्र बहादुर घर्तीले ३३६ र नेकपा एमालेका सुर्य बहादुर बोहराले २०२ मत प्राप्त गर्र्नुभयो ।

अछामको बान्नीगढी जयगढ ४ मा एमाले विजयी
टेकराज भण्डारी, अछाम । अछामको बान्नीगढी जयगढ गाउँपालिका वडा नं ४ तिमिल्सैनमा नेकपा एमालेका किरण खत्री विजयी भएका छन् । खत्रीले नेपाली काँग्रेसका दान बहादुर ठकुल्लालाई पराजित गरे। वडा अध्यक्षमा खत्रीले ३सय ७९ मत पाए । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी दान बहादुर ठकुल्लाले २९९ मत पाए।

भरतपुर महानगरपालिका पछिल्लो अपडेट
मेयर
गठबन्धन–रेणु दाहाल: २४६५
एमाले–विजय सुवेदी: २४६८
स्वतन्त्र–जगन्नाथ पौडेल: ८०५
उपमेयर
गठबन्धन–चित्रसेन अधिकारी: २७०१
राप्रपा–हिमला गुरुङ: १९७५

बागलुङ नगरपालिका–२ मा एकीकृत समाजवादीका सुरज बोसेल विजयी
कोपिला कँडेल बागलुङ । बागलुङ नगरपालिका –२ को वडा–अध्यक्षमा गठबन्धनबाट नेकपा एकीकृत समाजवादी का सुरज बोसेल निर्वाचित हुनुभएको छ । बोसेलले ४२८ मतका साथ विजयी हुँदा उहाँका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका राम बहादुर जिसीले ३ सय ९८ मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।

बागलुङको बरेङ—१ धुल्लुबाँस्कोटमा राष्ट्रिय जनमोर्चाका नरसेङ पुन विजयी
कोपिला कँडेल, बागलुङ । बागलुङको बरेङ गाउँपालिका—१ धुल्लुबाँस्कोट राष्ट्रिय जनमोर्चाका नरसेङ पुन विजयी हुनुभएको छ । पाँच दलीय गठबन्धनका तर्फबाट अध्यक्ष नरसेङ पुन १ हजार ४ सय ४१ मत प्राप्त तथा प्रतिस्पर्धी एमालेका होम बहादुर थापालाई ३ सय ८२ मत प्राप्त ।

ताप्लेजुङमा २३ वडाको मतगणना सम्पन्न

रोल्पाको थवाङ गाउँपालिकामा माओवादी विजयी

दोलखाको १६ वडाका मत परिणाम सार्वजनिक

ललितपुर महानगरपालिकाको मतगणनाको ताजा परिणाम
मेयर
चिरीबाबु महर्जन नेपाली कांग्रेस १२१३
हरिकृष्ण व्यञ्जनकार नेकपा एमाले ५३८

हेटौँडा उपमहानगरपालिकामा ८२७१ मत गणना हुँदाको ताजा परिणाम
मेयर
गठबन्धन मिनाकुमारी लामा (कलम) – २४६८
नेकपा एमाले अनन्त प्रसाद पौडेल (सूर्य) – २३६०
राप्रपा दीपकबहादुर सिंह (हलो) – २४४४

उपमेयर
गठबन्धन राजेश बानिया (रुख) – ३५९८
नेकपा एमाले सुमित्रा काफ्ले (सूर्य) – २७९८
राप्रपा इन्दिरा डल्लाकोटी (हलो) – ६७४

बागलुङको जैमुनी–९ र ढोरपाटन–९ को अध्यक्षमा एमाले विजयी
कोपिला कँडेल बागलुङ । बागलुङको जैमिनी नगरपालिका–९ र ढोरपाटन नगरपालिका–९ को अध्यक्षमा नेकपा एमालेका उम्मेदवार सन्दीप (इन्द्र) बहादुर थापा र खिम बहादुर घर्ती मगर विजयी ।

म्याग्दीको मालिका गाउँपालिकाको अध्यक्षमा एमालेका बेगप्रसाद गर्बुजा विजयी

बझाङको थलारा गाउँपालिकाको अध्यक्षमा एमालेका रोकाया विजयी

बर्दिवास नगरपालिका
प्रमुख 
प्रह्लाद छेत्री(स्वतन्त्र)  : २४१४
राजु खड्का(मा.ओ): १४२३
टेक बा.बलम्पाकि(एमाले) :  ९१५
उपप्रमुख 
कृष्णमाया गौतम(मा.ओ) : १३१८
तारादेवी (स्वतन्त्र) : २१३९
दुर्गा दाहाल(एमाले) : १०५७

रोल्पामा २० माओवादी केन्द्र, पाँच कांग्रेस, चार एमाले र एक स्वतन्त्र विजयी

शङ्खरापुरमा कांग्रेस र माओवादीका वडाध्यक्ष निर्वाचित

पाल्पा रामपुरमा वडा नं १, २ र ९ मा कांग्रेसकाे प्यानल र १० मा एमालेकाे प्यानल विजयी ।

भरतपुर महानगरपालिकाको वडा नं १ मा गठबन्धनबाट वडाध्यक्षको उम्मेदवार नेपाली कांग्रेसका केशव महर्जन विजयी

पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका वडा नं. ३ वडा अध्यक्षमा गठबन्धनकाे तर्फबाट चित्र बहादुर थापा लगायतको प्यानल नै विजय भएकाे छ ।

कञ्चनपुरको शुक्लाफाँटा नगरपालिका अपडेट :
हालसम्म गणना भएको मत सङ्ख्या: २३४८ (वडा नम्बर १ को मत गणना सम्पन्न)

नगर प्रमुखका उम्मेदवार
रण बहादुर महरा (नेकपा एमाले) – ६६३नवराज ऐर (नेकपा माओवादी केन्द्र) – ७९३चिन्तामणि भट्ट(नेपाली काँग्रेस) – ४६९
नगर उपप्रमुखका उम्मेदवार
मोनिका कुमारी भण्डारी (भट्ट) (नेकपा एमाले) – ५२०माधव प्रसाद पन्त (नेकपा एकिकृत समाजवादी) – ५७१कल्पना कुमारी जोशी (नेपाली काँग्रेस) – ५०९

मत गणना सम्पन्न वडाको विवरण:शुक्लाफाँटा नगरपालिका वडा नम्बर १ मा नेकपा एमालेका उत्तर देव भट्ट ७८३ मत सहित वडा अध्यक्षमा निर्वाचित हुनुभएको छ । उहाँका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली काँग्रेसका सुवर्ण बहादुर विष्टले ७३५ मत प्राप्त गर्नुभयो । उक्त वडामा महिला सदस्य नेकपा एमालेका अञ्जना चौधरी ६२५ मत सहित निर्वाचित हुनुभएको छ । दलित महिला सदस्यमा नेकपा एमालेकै सन्तोला कामी ६१३ मत ल्याएर निर्वाचित हुनुभयो । खुला वडा सदस्यहरूमा भने नेपाली काँग्रेसका दिनाराम राना ६५१ मत र बलदेव अवस्थी ५६२ मत सहित निर्वाचित हुनु भएको छ ।

प्रतिस्पर्धी दलहरू : नेकपा एमाले, नेपाली काँग्रेस र माओवादी (माओवादी र समाजवादी गठबन्धन)

इलामको माईजोगमाई गाउँपालिका १ वडामा गठबन्धनको प्यालन नै विजयी
माईजोगमाई गाउँपालिका १ वडामा गठबन्धनको प्यालन नै विजयी भएको छ । वडाध्यक्षमा नेपाली नेपाली काँग्रेसका डम्बरबहादुर सुवेदी विजयी भएका छन्। सुवेदीले १ हजार २९ मत ल्याएका छन्। 

निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका गणेशबहादुर सुवेदीले ५ सय २३ मत ल्याए ।  वडा सदस्यमा गठबन्धनका रमेश राई  विजयी भए। राई जिल्लाभरमा अहिलेसम्म नेकपा एकीकृत समाजवादीबाट विजयी हुने पहिलो जनप्रतिनिधि हुन्।  
वडा सदस्यमा काङ्ग्रेसकै हस्तबहादुर राई  विजयी भएका छन् । महिला सदस्यमा कांग्रेसकी पुनम खड्का  विजयी भइन् भने दलित महिला सदस्यमा कांग्रेसकी रूपादेवी दियाली यसअघि नै निर्विरोध निर्वाचित भएकी थिइन्।

इलामको चुलाचुली गाउँपालिका १ मा सङ्घीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्चको प्यानल विजयी
चुलाचुली गाउँपालिका वडा १ मा सङ्घीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्चको प्यानल विजयी भएको छ । वडाध्यक्षमा पूर्ण लावती ध्रुव विजयी भएका छन्।  उनले ८ सय ५३ मत प्राप्त गरे । निकटतम प्रतिद्वन्द्वी काँग्रेसका मोती फागोले ५ सय २७ मत ल्याए।  अहिले वडा सदस्यमा समरध्वज तामाङ (७२७) र लालबहादुर चाम्लिङ राई (७८१) विजयी भए। महिला वडा सदस्यमा रामकुमारी राई (८३०) र दलित महिला सदस्यमा जानुकादेवी विश्वकर्मा (७४७) विजयी भए।
इलामको चुलाचुली गाउँपालिका  ६ मा काँग्रेसका वडाध्यक्ष विजयी
चुलाचुली गाउँपालिका ६ को वडाध्यक्षमा काँग्रेसका दिलकुमार राई विजयी भएका छन्।  राईले  ८ सय ८९ मत ल्याए भने निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका योगराज दहालले ८ सय ३ मत ल्याएका छन् ।  सदस्यमा काँग्रेसका नरेन्द्रकुमार राई (९४२) र दलित महिला सदस्य निशा गजमेर (८७८) विजयी भए। एमालेबाट वडा सदस्यमा काजीमान राई (७९५) र महिला सदस्यमा मिनाकुमारी राई (८०३) विजयी भएका छन् । 

इलामको रोङ १ को वडाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी
रोङ गाउँपालिका १ को वडाध्यक्षमा काँग्रेसका उम्मेदवार विजयी भएका छन्। वडाध्यक्षमा मनोहरि खड्का ६ सय १० मतसहित विजयी भए। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका मनोज खड्काले ४ सय ८८ मत ल्याए। महिला वडा सदस्यमा  कांग्रेसकी मनमाया राई, वडा सदस्यमा काङ्ग्रेसकै रेशबहादुर राई र हेमु थापा विजयी भए। दलित महिला सदस्यमा एमालेकी लक्ष्मी नेपाली विजयी भएकी छिन्।

जीतपुर–सिमरामा गठबन्धन र कलैयामा एमालेको अग्रता कायमै

बुढानीलकण्ठ नगरपालिकामा मेयर पदमा नेकपा एमालेको अग्रता, 

३१२ मत अन्तरले नेपाली कांग्रेस पछाडि ।

तातोपानी गाउँपालिका अपडेट : अध्यक्ष नन्द प्रसाद चौलागाई (काँग्रेस) – ७३१ विरवहादुर कुँवर (माओवादी) – ६७५ सुरतवहादुर शाही (एमाले) – ५२६ हिमालय खत्री (नेकपा एस) – ६३ हस्त कुँवर (नेमकिपा) – ५ उपाध्यक्ष रेउती रावल (माओवादी) ७०८ ज्वाला चौलागाई (एमाले) ३८१ विन्दु अधिकारी (काँग्रेस) ६२६ नारायणी चौलागाई (नेकपा एस) १५७ रजवहादुर बुढा (स्वतन्त्र) ९०

गोरखा नगरपालिकामा ४ वटा वडाको मतगणना सकियो

मेयरमा नेकपा एमाले सम्झना देवकोटा २२३९, कांग्रेस राजनराज पन्त २२४४, माओवादी कृष्ण बहादुर राना १७०४ उपमेयरमा नेकपा एमाले देवी बहादुर बस्नेत२११२, नेपाली कांग्रेस मसली माया थाेकर पुन २२७६, जसपा नारायण खत्री १०७१

पाल्पा माथागढी-२ रूप्सेमा एमालेका उम्मेदवार विजयी

काभ्रेको रोशी गाउँपालिका– १ मा एमालेका श्रीदास लामाको प्यानल नै विजयी ।  लामाले ६६३ मत ल्याइ विजयी हुनुभएको हो । उहाँका निकटतम प्रतिस्पर्धी नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार मङ्गल सिंह तामाङले ५१९ मत ल्याउनुभयो । 

पर्साको सखुवा प्रसौनी गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेकपा एमालेका यशवन्त यादव विजयी

बझाङको थलरा गाउँपालिकाका अध्यक्षमा नेकपा एमालेका प्रकाश रोकाय विजयी

सोलुखुम्बुको पासाङ ल्याहामु गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेकपा एमालेका मिङमा छिरी शेर्पा विजयी

बझाङको साइपल गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेकपा एमालेका सानबहादुर बोहरा विजयी

डोटीको बद्री केदार गाउँपालिको अध्यक्षमा नेपाली काग्रेंसका भैरव बहादुर साउद विजयी

रुपन्देहीको तिलोत्तमा अपडेटः मेयरमा सूर्य १३२४ रुख १३३१ उपमेयर सूर्य १२०५ हँसिया हथौडा ५७४ तिलोत्तमा १ वडाध्यक्ष सूर्य ७३८ रुख ७२० तिलोत्तमा १७ वडाध्यक्ष सूर्य ४०९ रुख ८२१ मेयरमा सूर्य १३२४ रुख १३३१ उपमेयर सूर्य १२०५ हँसिया हथौडा ५७४ तिलोत्तमा १ वडाध्यक्ष सूर्य ७३८ रुख ७२० तिलोत्तमा १७ वडाध्यक्ष सूर्य ४०९ रुख ८२१

वीरगन्ज महानगरपालिका
प्रमुख

राजेशमान सिंह,जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल : १५०७

विजयकुमार सरावगी,नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) : ६६८
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

गिरीश गिरी ,राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी : ४१

ललितपुर महानगरपालिका
चिरीबाबु महर्जन, नेपाली कांग्रेस ८७७
हरिकृष्ण ब्यञ्जनकार, नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी -एमाले_ ४०२

पोखरा महानगरपालिका

धनराज आचार्य, नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजवादी) : ९२३कृष्णबहादुर थापा,नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) :८०६

भरतपुर महानगर अपडेटः ३१६८ मत गणना हुँदा रेनु दाहालको अग्रता कायमै

काठमाडौं महानगरपालिका अपडेट
वालेन्द्र साह,स्वतन्त्र : २४५७
केशव स्थापित, नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) : १४२७

बारपाक सुलिकोट गाउँपालिका वडा नम्बर ४ गोरखामा माओवादी अगाडी

माओवादी
अध्यक्ष ९२४ उपाध्यक्ष ९३६ वडा अध्यक्ष ९२१
नेपाली काँग्रेस
अध्यक्ष ४९५ उपाध्यक्ष ४५६ वडा अध्यक्ष ४७३
मँगोल अर्गनाइजेशन पार्टी
अध्यक्ष १०२ उपाध्यक्ष १०२ वडा अध्यक्ष १०६
नेकपा एमाले
अध्यक्ष २४ उपाध्यक्ष ४५ वडा अध्यक्ष २५

गणना भएको मत १७४२
बदर मत ९१
जम्मा खसेको मत २८००

तातोपानी गाउँपालिका वडा नं.३ को ५०० मत गणना गर्दा अध्यक्षमा ओवादी केनद्रका वीर बहादुर कुँवर : १८३ काँग्रेस नन्दप्रसाद चौलागाई : २३० एमाले सुरत शाही : ७० उपाध्याय माओवादी रेवती रावल : २०६ काँग्रेस :१९० एमाले ज्वाला चौलागाई : ६६ समाजवादी नारायणी : १५ वडाध्यक्ष माओवादी स्डिल्ली रावल २०२ काँग्रेस गोर्कण रावल : २७३ एमाले पुर्ण ब. सार्की : २३

सल्यान शारदा नगरपालिका अपडेट मेयर प्रकाश भण्डारी कांग्रेस १७१४ मनोज कुमार प्रधान एमाले १४४७ प्रमोद श्रेष्ठ माओवादी केन्द्र ११३७ उपमेयर रमेश गौतम समाजवादी १४७९ सुस्मिता सापकोटा सुनार कांग्रेस १२६४ जालना भण्डारी एमाले १२५६

रामाराेशन ४ मा बाम गठबन्धनका उम्मेदवार विजयी
अछाम ।अछामको रामारोशन गाउँपालिका ४ मा बाम गठबन्धन विजयी भएको छ। एमाले ,माओवादी र एकीकृत समाजवादीको संयुक्त उम्मेदवार नेकपा एमाले नेता तर्कराज न्यौपाने अध्यक्षमा विजय हुनु भएको  छ ।

जस अनुसार वडा नम्बर ४ बाटुलासेनमा
वडा अध्यक्ष तर्कराज न्यौपाने
वडा सदस्य उपेन्द्र विष्ट ( खुल्ला सदस्य)
वडा सदस्य भुवन विष्ट ( खुल्ला सदस्य )
वडा सदस्य सरस्वती बटाला ( महिला सदस्य )
वडा सदस्य शारदा बि क ( दलित महिला सदस्य ) सहित को टिम विजयी भएको छ । 

ललितपुर– १ मा स्वतन्त्र उम्मेदवार तण्डुकार विजयी

गुलरिया नगरपालिका ३ मा ने क पा एमालेका वडा अध्यक्ष विजयी

खत्याड गाउँपालिका मुगु दोस्रो परिणाम खत्यडमा मत गणना बाट वडा न २ काे ३०० मतगणना गर्दा अध्यक्ष- १.सुर्य – १४१ २. गठबन्धन- १४१ ३. कलम- ६ उपाध्यक्ष- १. सुर्य-१०४ २. गठबन्धन-१५१ ३. कलम-१३ ४- हलो-८ वडाध्यक्ष- १. सुर्य-१०४ २. गठबन्धन-१५९ ३. कलम-१६

तनहुँको ८५ वडामध्ये १२ वडाको नतिजा आयो एमाले -६ कांग्रेस -५ माओवादी -१

अछामको तुर्माखाँद गाउँपालिका,अछाम #updatae #अध्यक्ष डम्बर विसि (एमाले) : १३३८ कर्ण बहादुर बुढा (काङ्ग्रेस ) : १२३७ मन बहादुर बयक (माओवादी) : ९५९ मतान्तर : १०१ #उपाध्यक्ष विमला शाही (एमाले) : १३५८ अनुजा सिजापती विष्ट (काङ्ग्रेस ) : १२५१ पवित्रा उपाध्याय (माओवादी ) : ९४३ मतान्तर : १०७

काभ्रेपलाञ्चोक  भुम्लु गाउँपालिका मत गणना अपडेट भुम्लु गाउँपालिका: गठबन्धन, अध्यक्ष :-प्रेम भुजेल -१८४६ उपाध्यक्ष :-दावा लामा -१७६० नेकपा एमाले , अध्यक्ष :-प्रेम लामा -१२७३ उपाध्यक्ष :-कल्पना श्रेष्ठ -११४५ #सापिङ सिम्थली बेखसिम्लेसम्म मत गणना सकिएको छ

सुनसरी : बर्जु  वडा १ मा एमालेका गुरुङ विजयी 

सुनसरी  । सुनसरीको बर्जु गाउँपालिकाको वडा १ मा एमालेका दिलबहादुर गुरुङ विजयी भएको छ ।

बर्जु गाउँपालिकाका वडा नं १ को वडाध्यक्षमा एमालेका दिलबहादुर गुरुङ विजयी भएका हुन् । सदस्यहरूमा अर्जुन यादव, लालचन्द्र राय महिला सदस्य रञ्जनादेवी कामत र दलित महिला सदस्य सुशीला मुसहरले विजयी प्राप्त गरेका हुन् ।

९१६ मत ल्याएर गुरुङ वडा अध्यक्षमा निर्वाचित भएको निर्वाचन अधिकृतले जानकारी दिए ।  

गुरुङका निकटम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली काँग्रेसका मनोज गच्छदारले  ६६९ मत ल्याए । 

शहिदलखन गाउँपालिका गोरखा
गाप प्रमुख पदका लागि
एमाले मनोजकुमार जोशी १७२६
माके रमेशबाबु थापा मगर १६६१
नेका नारायणबाबु लामिछाने ७०३
जसपा कल्पना थापा १९

उपाध्यक्ष पदका लागि
माके इन्दिरा तिवारी १६३४
एमाले लुना थापा १४९६
नेका शर्मिला श्रेष्ठ ८९९
जसपा मनोज श्रेष्ठ ४३

गाप प्रमुख पदका लागि
एमाले मनोजकुमार जोशी १७२६
माके रमेशबाबु थापा मगर १६६१
नेका नारायणबाबु लामिछाने ७०३
जसपा कल्पना थापा १९

उपाध्यक्ष पदका लागि
माके इन्दिरा तिवारी १६३४
एमाले लुना थापा १४९६
नेका शर्मिला श्रेष्ठ ८९९
जसपा मनोज श्रेष्ठ ४३

काभ्रेको धुलिखेल वडा नं १,२,३ वडाको मत गनि सक्दा ।
मेयरपदमा
सुर्य : १९७४
जेब्रा : १५७६

शहिद लखन गाउँपालिका वडा नं.३ को हालको नतिजा जम्मा ७०० मत मा पार्टी पा.अ पा.उपा व.अ म.स द.स एमाले = २१६ २२६ २१६ २४० २३६ काङ्ग्रेस =२२४ २३७ २२४ १६७ १७१ माओवादी =१५४ १५४ १८४ २१५ १८७

काभ्रेपलाञ्चोकको धुलिखेल ३ मा एमाले बिजयी

खानीखोला गाउँपालिकामा १ मा नेकपा माओवादी केन्द्रका वडाध्यक्ष सन्त १ मतले विजयी उहाँको मत ५४८ छ । उहाँका प्रत्यासी एमालेका आशारामले ५४७ ल्याउनुभयो ।

शहिद लखन गाउँपालिका वडा नं. १, बक्राङ्गको अन्तिम मत परिणाम १) गाउँपालिका अध्यक्ष – सूर्य – ६७५ – रुख – ३६२ – हँसिया हथौडा- ४३७ – छाता- २ -हलो – १ २) गाउँपालिका उपाध्यक्ष – सूर्य -६२१ – रुख – ४०६ – हँसिया हथौडा- ४१५ – छाता- ४ ३) वडा अध्यक्ष – सूर्य – ६४७ – रुख – ४५४ – हँसिया हथौडा- ४०७ – छाता – ९ ४) महिला वडा सदस्य – सूर्य – ६८४ – रुख – ३६९ – हँसिया हथौडा- ४०३ ५) दलित महिला वडा सदस्य – सूर्य – ६०३ – रुख – ४१२ – हँसिया हथौडा- ३९९ ६) खुला वडा सदस्य-२ – एक सूर्य – ५९६ – दुई सूर्य – ५९४ – एक रुख – ३८२ – दुई रुख – ४१३ – एक हँसिया हथौडा- ४२५ – दुई हँसिया हथौडा – ३९७ – एक छाता- ४ – दुई छाता – १

शहिद लखन गाउँपालिका  गाेरखा वडा नं. ४, ताक्लुङ्गको अन्तिम मत परिणाम १) गाउँपालिका अध्यक्ष – सूर्य – ४२७ – रुख – ९५ – हँसिया हथौडा- ७२४ – छाता- १७ २) गाउँपालिका उपाध्यक्ष – सूर्य – ३९७ – रुख – ६८ – हँसिया हथौडा- ७३२ – छाता- ३९ ३) वडा अध्यक्ष – सूर्य – ४५७ – रुख – २४ – हँसिया हथौडा-७७१

पालुङटार मा. के. – १५२२ ज.स.पा.- १३४२ ने. का. – १२४१ एमाले – २४२

अर्घाखाँची जिल्लाका १६ वटा वडाहरूकाे मतगणना सम्पन्न भएको छ । नेपाली कांग्रेस १) सन्धिखर्क-१, माधव श्रेष्ठ २) भुमिकास्थान-१, गोपाल प्रसाद खनाल ३) पाणिनी-१, कमल पोख्रेल ४) पाणिनी-२, चन्द्रकान्त पौडेल ५) छत्रदेव-५, बालकृष्ण पोख्रेल ६) शितगङ्गा-१, मान बहादुर सिंजापती ७) शितगङ्गा-१४, दामोदर न्यौपाने ८) सन्धिखर्क-१२, नारायण खड्का नेकपा (एमाले) १) भुमिकास्थान-१०, खगेश्वर पन्थी २) पाणिनी-८, राेमबहादुर पाण्डे ३) मालारानी-१, दधिराम आचार्य ४) छत्रदेव-४, भिमलाल खनाल ५) पाणिनी-७, गुनाखर अधिकारी नेकपा (माओवादी केन्द्र) १) मालारानी-९, महेन्द्रबाबु खनाल २) मालारानी-२, योगेन्द्र भुसाल राष्ट्रिय जनमोर्चा १) भुमिकास्थान-२, बुद्धि बहादुर थापा

सिन्धुपाल्चोक भोटेकोसी गापा प्रमुख राजकुमार पौडेल हँसिया हथौडा – ७९३ पासाङ नुर्बु शेर्पा रुख – ८३३ अमृत खड्का सूर्य – ८९८ उपप्रमुख दिक्षेन शेर्पा रुख – १०१० सुन्तली लामा श्रेष्ठ सूर्य – ११७४ आशा गुरुङ हँसिया हथौडा – ६२९

पाल्पाको माथागढी गाउँपालिका ६ गोठादीमा वडा अध्यक्षमा काङ्ग्रेसका युव बहादुर ठाडा लगायतको प्यानल नै बिजय भएकोछ ।

भीमसेन थापा गाउँपालिका गोरखा

अध्यक्ष पदका लागि नेपाली काँग्रेस रोशन गुरुङ २४५५ माके लोक प्रसाद बञ्जरा १९३४ जसपा मिलन न्यौपाने (देवकोटा) ६८ एमाले गोमादेवी अँगाइ १८१ उपाध्यक्ष पदका लागि नेपाली काँग्रेस अमृतादेवी वस्ती भट्ट २५१९ माओवादी केन्द्र जुनुमाया श्रेष्ठ १६४१ नेकपा एमाले सुवास अधिकारी २२९ जसपा रोहिणी प्रसाद पाण्डे १२४

शहिदलखन गाउँपालिका गोरखा- १०

एमाले मनोजकुमार जोशी  १२९९माके रमेशबाबु थापा मगर ९३७नेका नारायणबाबु लामिछाने ६०८जसपा कल्पना थापा २
उपाध्यक्ष
एमाले लुना थापा १०९९माके इन्दिरा तिवारी ९०२नेका शर्मिला श्रेष्ठ ७८७जसपा मनोज श्रेष्ठ ४

रुपन्देही , रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाको पछिल्लो मत परिणाम अनुसार ५२९२ मत परिणाम सार्वजनिक भएको छ । प्रमुख सूर्य १९९५ रुख १८९४ हलो ३१४ उपप्रमुख सूर्य २१०० हँसिया हँसिया हथौडा १२३० हलो २२९ वडा नम्बर १, १५०० मध्ये वडाध्यक्षमा सूर्य ३१२ रुख ४७२ हँसिया हथौडा १०४ हलो ३४ घर ५८ २ १३०० मध्ये सूर्य ५७५ रुख ४१५ हँसिया हथौडा १३४ हलो ३४ घर ५८ वडा नम्बर ३, १३०० मध्ये सूर्य ४६४ रुख ४७४ हँसिया हथौडा २८७ हलो ८ वडा नम्बर ४, १२०० मध्य सूर्य ५०१ रुख ५५० हँसिया हथौडा ३२ हलो २२ कलम ३०

गल्याङमा काग्रेसका गुरु भट्टराईको अग्रता कायमै
स्याङ्जाको गल्याङ नगरपालिकामा काग्रेसले अग्रता लिएको छ । अहिले सम्म काग्रेसका प्रमुखका उमेदवार गुरु भट्टराईको अग्रता कायमै छ । भट्टराईले ४६४३मत पाउनु भएको छ । उहाँको प्रतिस्पर्धि एमालेका सुर्यप्रसाद गैरेले ३६८२ मतले पछ्याउँदै हुनुहुन्छ । उपप्रमुखमा काग्रेसकै हेमा न्यौपानेले ४३७६ मतसहित अग्रता लिनुभएको छ । एमालेकि देबि थापाले ३७६८मत पाउनुभएको छ । मेयरको मतान्तर ९६१ र उपमेयरको मतान्तर ६०८ रहेको छ । अहिलेसम्म १,२,३ वडाको मतगणना सकिएको छ भने अहिले ४,५,६ वडाको मतगणना जारी छ । तिनओटा वडामा दुईमा काग्रेस र एउटामात्र एमालेले जितेको छ । गल्याङमा १९ हजार ८८० मत खसेको थियो ।


स्याङ्जाको गल्याङ नगरपालिकामा काग्रेसले अग्रता लिएको छ । अहिले सम्म काग्रेसका प्रमुखका उमेदवार गुरु भट्टराईको अग्रता कायमै छ । भट्टराईले ४६४३मत पाउनु भएको छ । उहाँको प्रतिस्पर्धि एमालेका सुर्यप्रसाद गैरेले ३६८२ मतले पछ्याउँदै हुनुहुन्छ । उपप्रमुखमा काग्रेसकै हेमा न्यौपानेले ४३७६ मतसहित अग्रता लिनुभएको छ । एमालेकि देबि थापाले ३७६८मत पाउनुभएको छ । मेयरको मतान्तर ९६१ र उपमेयरको मतान्तर ६०८ रहेको छ । अहिलेसम्म १,२,३ वडाको मतगणना सकिएको छ भने अहिले ४,५,६ वडाको मतगणना जारी छ । तिनओटा वडामा दुईमा काग्रेस र एउटामात्र एमालेले जितेको छ । गल्याङमा १९ हजार ८८० मत खसेको थियो ।

गण्डकी गाउँपालिका गोरखा- ७

माके दिपक तिमिल्सिना १४०९

नेका होम बहादुर राना ११०७

एमाले विष्णु प्रसाद पन्त २२९

उपाध्यक्ष ः

जसपा भीम नारायण श्रेष्ठ ११३१

नेका ललिता अधिकारी १०८७

एमाले रेणुका नहर्की १९७

मुगुका विजयी उम्मेदवारको मत परिणाम

मुगु । मुगुका ४ ओटा स्थानीय निकायका ४५ वडा मध्ये ३ ओटा स्थानीय निकायका ४ ओटा वडाहरूमा मतगणनाको अन्तिम परिणाम सार्वजनिक भएको छ ।

जस अनुसार छायाँनाथरारा नगरपालिका वडा नं १ मा वडा अध्यक्षमा नेपाली काङ्ग्रेसका उम्मेदवार पद्मराज मल्ल २५७ मत  प्राप्त गरी पुरै प्यानल विजयी भएको छ । उहाँका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका सुरेन्द्र मल्लले २३९ मत प्राप्त गर्नु भएको छ । यसै गरी छायाँनाथरारा नगरपालिका वडा नं १४ मा नेपाली काङ्ग्रेसकै उम्मेदवार जुनबहादुर खड्काले ४०२ मत  नन्दलाल बढुवालले २७३ मत प्राप्त गर्नु भएको छ । 

मुगुकै खतेड गाउँपालिका वडा नं १ को अध्यक्षमा काङ्ग्रेस, माओवादीका साझा गठबन्धनका उम्मेदवार सिंह बहादुर बुढा २०१ मत प्राप्त गरी विजयी हुनु भएको छ । उहाँका निकट्म् प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका उम्मेदवारले १७५ मत प्राप्त गर्नु भएको छ । यसैगरी मुगुमा कार्मारोङ् गाउँपालिका वडा नं ९मा वडा अध्यक्ष पदका उम्मेदवार नेकपा एमालेका रत्न बुढाले ३१७ मत प्राप्त गरी निर्वाचित हुनुभएको छ ।उहाँका निकटतम प्रतिद्धोन्दी गठबन्धनका साझा उम्मेदवार भान बुढाले २१४ मत प्राप्त गर्नु भएको छ । 

मत गणना गरिएका छायानाथ रारा नगरपालिका वडा नं १ र १४ मा  प्रमुख र उपप्रमुख पदमा काङ्ग्रेसकै अग्रता  रहेको छ  भने  कार्मारोङमा गाउँपालिका वडा नं ९ मा प्रमुख र उपप्रमुख पदमामा एमालेको अग्रता रहेको छ ।  खतेड गाउँपालिकामा  गठबन्धनको अग्रता देखिएको छ । सोरूँ गाउँपालिकामा अहिले बिहान ९ बजे बाट मतगणना सुरु गरिने बताइएको छ ।

बान्नीगढी जयगढ वडा नम्बर ५ मा गठबन्धनका उम्मेदवारलाई पराजित गरी एमाले विजयी

अछाम ।अछामको बान्नीगढी जयगढ गाउँपालिका ५ कालिकामा गठबन्धनलाई हराउँदै नेकपा एमालेका टंक साउँद प्यानल सहित विजयी भएका छन् ।साउदले ५८४ मत ल्याई विजयी भएका हुन ।

उनका निकटम प्रतिद्वन्द्वी गठबन्धनका तर्फबाट नेकपा एकीकृत समाजवादीका टेक रावलले ३९२ मत ल्याए। यस्तै वडा अध्यक्षमा १०२ मत बदर भए ।

महिला सदस्यमा राधा रावल ५४६, दलित महिला सदस्य लक्ष्मी लुहार ५१६,खुला सदस्य रम्भा रावल५३८ र खुला सदस्य चन्द्रा रावलले ५२९ मत ल्याई विजयी भए।

कालिकाबाट गाउँपालिका अध्यक्ष काँग्रेसका टेक बहादुर साउदले ४६९ र एमालेका लोक बहादुर साउद ४९१ मत पाए। यस्तै उपाध्यक्ष एमालेकी बिन्दु रावल ५६८ र माओवादी केन्द्रकी निर्मला साउदले ३६५ मत प्राप्त गर्नुभयो ।
बान्नीगढी जयगढ गाउँपालिकाका ३ वडा मध्ये वडा नम्बर ६ माओवादी केन्द्र, वडा नम्बर १ नेपाली कांग्रेस र वडा नम्बर ५ नेकपा एमालेले जितेका छन् 

चन्द्रनगर वडा नं. १ को अध्यक्षमा प्यान सहित महतो विजयी,काँग्रेसको अग्रता कायमै

सर्लाही। स्थानीय तह निर्वाचन २०७९ अन्तर्गत अहिले देशभर मतगणना भइरहेको छ । केही स्थानहरूको नजिता समेत सार्वजनिक भइसेको छ ।

सर्लाहीमा पनि केही स्थानबाहेक अधिकांश स्थानमा मतगणना भइरहेको छ । यस क्रममा सर्लाहीको चन्द्रनगर गाउँपालिका वडा नं. १ मा नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार रामेश्वर प्रसाद महतो विजयी हुनुभएको छ ।

महतोले ६४६ मत ल्याएर सम्पूर्ण प्यानल सहित विजयी भएको हो । वडा अध्यक्ष महतोका प्रतिस्पर्धी जनता लोकतान्त्रिक समाजवादी  पार्टीका सुशिल यादवले ३७१ मत प्राप्त गरेका छन् । हाल चन्द्रनगरमा नेपाली काङ्ग्रेसकै अग्रता रहेको छ । नेपाली कांग्रेस बाट अध्यक्ष पदको उम्मेदवार राजकुमार महतोले ७८०, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष पदका उम्मेदवार महेन्द्र महतोले ३५७, नेकपा माओवादी पार्टीका अध्यक्ष पदका उम्मेदवार लोकेन्द्र मुखियाले २९७ मत प्राप्त गरेको छ ।

यसैगरी उपाध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार मञ्जु सिंहले ५८४, नेकपा माओवादी पार्टीका उम्मेदवार गिता देवी महतोले ३८५ मत र लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टीका उम्मेदवारले ३४९ मत प्राप्त गरेको छ । 

पाँचथरमा हालसम्म घोषित परिणाम

पाँचथर । पाँचथरको फालेलुङ गाउँपालिका १ मा स्वतन्त्र उम्मेदवार अनिश गुरागाईँ विजयी भएका छन् ।

पाँचथरको हिलिहाङ गाउँपालिका — १ को वडाध्यक्षमा  गठबन्धनकाबाट नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार सन्तोष लिङदेनको प्यानल नै  विजयी भएका छन् ।

पाँचथरको मिक्लाजुङ गाउँपालिका — २ को वडाध्यक्षमा नेकपा एमालेका रामेश्वर बाजी प्यानल नै  विजयी भएका छन् ।पाँचथरको फालेलुङ गाउँपालिका ६ को वडाध्यक्षमा गठबन्धनका अमरबिर राई सहित उनको प्यानल नै विजयी बनेको छ ।पाँचथरको फालेलुङ गाउँपालिका ८ को वडाध्यक्षमा गठबन्धनका श्रीहाङ केरुङ सहित उनको प्यानल नै विजयी बनेको छ ।

पाँचथरको फाल्गुनन्द गाउँपालिका — १ को वडाध्यक्षमा गठबन्धनका होम प्रसाद आङदेम्बे प्यानल नै  विजयी भएका छन् ।पाँचथरको फाल्गुनन्द गाउँपालिका — २ को वडाध्यक्षमा  गठबन्धनका सन्तोष नेम्बाङको प्यानल नै  विजयी भएका छन् । गठबन्धन बाट नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार नेम्बाङले ५६९ मत प्राप्त गर्नुभएको होपाँचथरको एक मात्र नगरपालिका फिदिम १४ मा राजकुमार नेम्बाङ विजयी भएका छन्   ।

गठबन्धनबाट नेकपा माओवादी केन्द्रका नेम्बाङले ७११ मत प्राप्त गर्नुभयो ।पाँचथरको तुम्बेवा गाउँपालिका — १ को वडाध्यक्षमा सत्तारुढ गठबन्धनका धन बहादुर कार्की विजयी भएका छन् । गठबन्धनबाट नेकपा माओवादी केन्द्रका धनबहादुर काकी विजयी हुनुभएको हो ।पाँचथरको याङवरक गाउँपालिका — २ को वडाध्यक्षमा नेकपा एमालेका राजेन्द्र खालिङको प्यानल नै  विजयी भएका छन् ।

झापामा एमाले र कांग्रेस तीन–तीन वडामा विजयी

अछाम : तुर्माखाँद गाउँपालिका अपडेट #अध्यक्ष डम्बर विसि (एमाले) : ११६४ कर्ण बहादुर बुढा (काङ्ग्रेस ) : १११२ मन बहादुर बयक (माओवादी) : ९२१ मतान्तर : ५२ #उपाध्यक्ष विमला शाही (एमाले) : ११५७ अनुजा सिजापती विष्ट (काङ्ग्रेस ) : ११४३ पवित्रा उपाध्याय (माओवादी ) : ९०० मतान्तर : १४

झापा । झापामा एमाले र कांग्रेस तीन–तीन वडामा विजयीरोहित काफ्लेभद्रपुर, झापा । स्थानीय तह निर्वाचनअन्तर्गत झापामा भइरहेको मतगणनाको नतिजा अनुसार ६ वटा वडाको परिणाम घोषणा भएको छ ।प्रमुख निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय झापाका अनुसार घोषित परिणाम अनुसार तीन वटा वडामा नेकपा एमालेका उम्मेदवार र तीन वटा वडामा नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार प्यानलसहित विजयी भएका छन् ।

जिल्लाको सदरमुकाम रहेको भद्रपुरको वडा नं १ मा वडाध्यक्षका उम्मेदवार एमालेका रामप्रसाद अधिकारीको प्यानल नै विजयी भएका छन् भने शिवसताक्षी १ मा एमालेका लक्ष्मीप्रसाद चेम्जोङको प्यानलसहित र दमक नगरपालिका १ मा एमालेका हरिप्रसाद न्यौपानेको प्यानल विजयी भएको छ ।काँग्रेसका उम्मेद्वारहरु बाह्रदशी १ मा टेकबहादुर सिंह राजवंशी नेतृत्वको प्यानल, कमल गाउँपालिका १ मा केदार कटुवाल नेतृत्वको प्यानल र कचनकवल १ मा महावीर लिम्बू नेतृत्वको प्यानल निर्वाचित भएको हो ।झापामा अहिले मेचीनगर नगरपालिका र बिर्तामोड नगरपालिकाको मतगणना स्थगित छ ।

गएराति प्रतिनिधि राख्ने विषयमा विवाद भएपछि मतगणना स्थगित भएको थियो । दुवै पालिकामा अहिले सर्वदलीय बैठक बस्तै छ । सहमतिपछि मतगणना सुचारु हुने बताइएको छ । अन्य पालिकाहरूको मतगणना जारी छ । मतगणनाको पछिल्लो विवरण अनुसार झापामा ७ वटा पालिकामा कांग्रेस, ६ वटा पालिकामा एमाले, एउटा पालिकामा राप्रपा र एउटा पालिकामा स्वतन्त्र उम्मेदवारले अग्रता लिएका छन् ।  

तानसेन १ र २ मा काँग्रेसको प्यानल नै विजयी 

स्थानीय तह निर्वाचनमा नेपाली काँग्रेसका उम्मेद्वारहरु तानसेन नगरपालिका वडा नं. १ र २ मा प्यानल नै विजयी भएका छन् । तानसेन १ बाट वडा अध्यक्षमा सुनिल कुमार बस्याल र वडा नं. २ मा महेश्वर श्रेष्ठको टिम प्यानल नै विजयी भएको हो ।

सल्यानको बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका वडा नं २ को जम्मा १३८२ मत मध्य ९०५ खसेको थियो भने अहिले जम्मा ६६९ गणना हुँदाको मत परिणाम यस प्रकार छ:- मेयर गठबन्धन माओवादी केन्द्र (कर्ण बहादुर बुढाथोकी छहारी)- १७८५ एमाले गोविन्द कुमार पुन- १००८ राप्रपा शिव बहादुर ओली-८३ राप्रपा नेपाल वालाराम शर्मा-५ उप मेयर गठबन्धन नेपाली कांग्रेस पुरुषोत्तम आचार्य- ११९३ एमाले र स्वतन्त्र दिपेन्द्र विष्ट-११०८ राप्रपा सृष्टि शाह- ३२ वडा अध्यक्ष माओवादी केन्द्र मानबहादुर खत्री – ३३९ नेकपा एमाले शकर प्रसाद शर्मा -२९६ नेपाली काङ्ग्रेस मानबहादुर विष्ट ६

अछामको रामाराेशन गाउँपालिका पछिल्लो विवरण अध्यक्ष कांग्रेस: मान बहादुर साउद ११८७ एमाले :चक्र रावल १७३५ माओवादी केन्द्र: पहल साउद १०४८ हलो ७ उपाध्यक्ष समाजवादी:तारा प्रसाद खनाल ८७५ एमाले:बसन्ति साउद १५४३ माओवादी केन्द्र: सिर्जना बुढा १०४९

गठबन्धन उम्मेदवारलाई पराजित गरि एमाले विजयी

अछाम ।अछामको बान्नीगढी जयगढ गाउँपालिका ५ कालिकामा गठबन्धनलाई हराउँदै नेकपा एमालेका टंक साउँद प्यानल सहित बिजयी भएका छन् ।साउदले ५८४ मत ल्याई बिजयी भएका हुन ।

उनका निकटम प्रतिद्वन्द्वी गठबन्धनका तर्फबाट नेकपा एकीकृत समाजवादीका टेक रावलले ३९२ मत ल्याए। यस्तै वडा अध्यक्षमा १०२ मत बदर भए ।

महिला सदस्यमा राधा रावल ५४६, दलित महिला सदस्य लक्ष्मि लुहार ५१६,खुला सदस्य रम्भा रावल५३८ र खुला सदस्य चन्द्रा रावलले ५२९ मत ल्याई बिजयी भए।

कालिकाबाट गाउँपालिका अध्यक्ष कांग्रेसका टेक बहादुर साउदले ४६९ र एमालेका लोक बहादुर साउद ४९१ मत पाए। यस्तै उपाध्यक्ष एमालेकी बिन्दु रावल ५६८ र माओवादी केन्द्रकी निर्मला साउदले ३६५ मत प्राप्त गर्नुभयाे ।
बान्नीगढी जयगढ गाउँपालिकाका ३ वडा मध्ये वडा नम्बर ६ माओवादी केन्द्र, वडा नम्बर १ नेपाली कांग्रेस र वडा नम्बर ५ नेकपा एमालेले जितेका छन् । 

सल्यानको बागचौर नगरपालिका मत गणना अपडेट :- #सुर्य (एमाले) मेयर (तिलक मल्ल):- २९९ उपमेयर (भक्त कुमारी वि.एम.):-२१५ #रुख (कांग्रेस) मेयर (जनकराज गौतम):-१००२ उपमेयर (दिपा बस्नेत):-९५१ #गठबन्धन (माओवादी/ए.समाजवादी) हसिया हथौड़ा (नेकपा माओवादी) मेयर (कृति बहादुर पुन):- १०९१ उपमेयर (सुम्निमा डि.सी.):-१२१४

मंगलसेन नगरपालिका अछाम अपडेट मंगलसेन नगरपालिका प्रमुख नेपाली कांग्रेस:नम बहादुर शाही ११२१ नेकपा एमाले: पदम बोहरा १२३३ उप प्रमुख नेकपा एमाले:संगिता रावल सोडारी १११८ नेकपा एकीकृत समाजवादी: बम बहादुर रावल ६२०

दाेलखा मेलुङ गापा वडा नम्बर २ बाट वडा अध्यक्षमा एकिकृत समाजवादीका रामकृष्ण भण्डारी विजयी ।

छायाँनाथ रारा नगरपालिका १३ नं. काे मुगुकाे १००० मत गणना हुदा कांग्रेस ,बिष्णु कुमार भाम-४८९ एमाले डम्बर रावल-४४० कांग्रेस ऐश्वर्य-४५५ एमाले टाेमा- ४५१

रिब्दिकोट गाउँपालीका-02 देउराली पाल्पा (मतगणना 201 हुँदा ) प्रमुख नेकपा एमाले : 74 नेकपा माओवादी : 111 उपप्रमुख नेकपा एमाले : 78 नेपाली कांग्रेस : 109 वडा अध्यक्ष नेकपा एमाले- 75 नेपाली कांग्रेस-116 स्वतन्त्र – 2 महिला सदस्य नेकपा एमाले- 74 नेपाली कांग्रेस- 113 दलित महिला सदस्य नेकपा एमाले-77 नेपाली कांग्रेस- 109 खुल्ला सदस्य(एक छाप) नेकपा एमाले- 71 नेपाली कांग्रेस- 110 खुल्ला सदस्य (दुई छाप) नेकपा एमाले- 72 नेपाली कांग्रेस-107

सिन्धुपालचोक चौतारा साँगाचोकगढी न.पा को ७२१६ गन्दासुर्य प्रमुख २१३९  उपप्रमुख २२५६रुख प्रमुख ११५२उपप्रमुख १२२४हँसियाप्रमुख २८९९उपप्रमुख २३७८

कपिलवस्तु अपडेट : स्थानीय तहको निर्वाचनको मतगणना जारी छ । कपिलवस्तुका १० वटा स्थानीय तह मध्ये ९ वटामा वैशाख ३० गते निर्वाचन सम्पन्न भएको थियो । निर्वाचन सम्पन्न पश्चात् ३ वटा पालिकामा राती र ६ वटा पालिकामा बिहान ९ बजे बाट मतगणना सुरु गरिएको निर्वाचन कार्यालयले जनाएको छ । कपिलवस्तुको महाराजगंज नगरपालिकामा उपमेयरका उम्मेदवारको मृत्यु भएका कारण मतदान स्थगित भएको छ । अन्य पालिकाको मत परिणाम आउने क्रम जारी छ । 
कपिलवस्तु नगरपालिका १ को वडाध्यक्षमा जसपा विजयीहरि अधिकारी कपिलवस्तु जेठ १कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नम्बर १ को वडा अध्यक्षमा जनता समाजवादी पार्टी नेपालका उम्मेदवार विजयी हुनु भएको छ । जसपाका मोहम्मद जाहिद खाँ सहितको प्यानल विजयी भएको हो । खाँले ९ सय ९२ मत ल्याएर विजयी भएका हुन् । निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले खाँलाई विजयी भएको आधिकारिक घोषणा भने गरेको छैन । उहाँका निकटम प्रतिद्धन्द्धी नेकपा एमालेका सन्तोष कसौधनले ८ सय मत ल्याएका थिए।विजयनगर गाउँपालिका १ को वडाध्यक्षमा नेकपा एमालेबाट विजयीकपिलवस्तुको विजयनगरमा नेकपा एमालेले विजयको सुरुवात गरेको छ । विजयनगरमा गाउँपालिका वडा न. १ मा नेकपा एमालेबाट उम्मेदवार इन्नर थारु ८ सय ७३ मत ल्याई अध्यक्ष सहित सबै वडा सदस्यमा एमालेका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । उहाँका प्रतिद्वन्द्वी जसपाका बुधराम चौधरीले ५०१ मत प्राप्त गरेका थिए ।शिवराज १ को वडाध्यक्षमा एमालेबाट विजयीकपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा नम्बर १ मा नेकपा एमालेका उम्मेदवार विजयी हुनु भएको छ । शिवराज नगरपालिका वडा नम्बर १ को वडा अध्यक्षमा नेकपा एमालेका खिम विक्रम केसी विजयी हुनु भएको छ । केसीले १ हजार चार सय ५२ मत ल्याएर विजयी हुनु भएको हो । उहाँका निकटतम प्रतिद्धन्द्धी राप्रपाका राहुल थारुले १ हजार १ सय ३१ मत ल्याउनु भएको थियो । कपिलवस्तु १ को वडाध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसबाट विजयीकपिलवस्तु नगरपालिका वडा नम्बर १२ को वडा अध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार विजयी हुनुभएको छ । नेपाली काँग्रेसका इन्सा अली धुनियाले ९सय ७८ मत ल्याएर विजयी हुनु भएको छ । उहाँका निकटतम नेकपा एमालेका ओम प्रकाश पाण्डेले ९ सय ३८ मत ल्याउनु भएको थियो । 

दाेलखामा हालसम्म घाेषित परिणाम :

कपिलवस्तु अपडेट ः स्थानीय तहको निर्वाचनको मतगणना जारी छ । कपिलवस्तुका १० वटा स्थानीय तह मध्ये ९ वटामा वैशाख ३० गते निर्वाचन सम्पन्न भएको थियो । निर्वाचन सम्पन्न पश्चात् ३ वटा पालिकामा राती र ६ वटा पालिकामा बिहान ९ बजे बाट मतगणना सुरु गरिएको निर्वाचन कार्यालयले जनाएको छ । कपिलवस्तुको महाराजगंज नगरपालिकामा उपमेयरका उम्मेदवारको मृत्यु भएका कारण मतदान स्थगित भएको छ । अन्य पालिकाको मत परिणाम आउने क्रम जारी छ । 
कपिलवस्तु नगरपालिका १ को वडाध्यक्षमा जसपा विजयीहरि अधिकारी कपिलवस्तु जेठ १कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नम्बर १ को वडा अध्यक्षमा जनता समाजवादी पार्टी नेपालका उम्मेदवार विजयी हुनु भएको छ । जसपाका मोहम्मद जाहिद खाँ सहितको प्यानल विजयी भएको हो । खाँले ९ सय ९२ मत ल्याएर विजयी भएका हुन् । निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले खाँलाई विजयी भएको आधिकारिक घोषणा भने गरेको छैन । उहाँका निकटम प्रतिद्धन्द्धी नेकपा एमालेका सन्तोष कसौधनले ८ सय मत ल्याएका थिए।विजयनगर गाउँपालिका १ को वडाध्यक्षमा नेकपा एमालेबाट विजयीकपिलवस्तुको विजयनगरमा नेकपा एमालेले विजयको सुरुवात गरेको छ । विजयनगरमा गाउँपालिका वडा न. १ मा नेकपा एमालेबाट उम्मेदवार इन्नर थारु ८ सय ७३ मत ल्याई अध्यक्ष सहित सबै वडा सदस्यमा एमालेका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । उहाँका प्रतिद्वन्द्वी जसपाका बुधराम चौधरीले ५०१ मत प्राप्त गरेका थिए ।शिवराज १ को वडाध्यक्षमा एमालेबाट विजयीकपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा नम्बर १ मा नेकपा एमालेका उम्मेदवार विजयी हुनु भएको छ । शिवराज नगरपालिका वडा नम्बर १ को वडा अध्यक्षमा नेकपा एमालेका खिम विक्रम केसी विजयी हुनु भएको छ । केसीले १ हजार चार सय ५२ मत ल्याएर विजयी हुनु भएको हो । उहाँका निकटतम प्रतिद्धन्द्धी राप्रपाका राहुल थारुले १ हजार १ सय ३१ मत ल्याउनु भएको थियो । कपिलवस्तु १ को वडाध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसबाट विजयीकपिलवस्तु नगरपालिका वडा नम्बर १२ को वडा अध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार विजयी हुनुभएको छ । नेपाली काँग्रेसका इन्सा अली धुनियाले ९सय ७८ मत ल्याएर विजयी हुनु भएको छ । उहाँका निकटतम नेकपा एमालेका ओम प्रकाश पाण्डेले ९ सय ३८ मत ल्याउनु भएको थियो । 

भीमेश्वर नपा वडा नम्बर १ वडाअध्यक्ष नेका माधव थामीकाे प्यानल, जिरी नपा वडा नम्बर १ नेका आङपासाङ शेर्पाकाे प्यानल, वडा नम्बर २ माओवादी केन्द्र निम्पल दाेर्जे शेर्पा प्यानल, वडा नम्बर ३ माओवादी केन्द्र खेटराज घिमिरे प्यानल, कालिञ्चाेक गापा वडा नम्बर १ एमाले पदम थामी प्यानल, बैतेश्वर गापा ८ एमाले शान्त जिरेल प्यानल, तामाकाेशी गापा वडा नम्बर १ एमाले वसन्त थापा प्यानल विजयी ।

छत्रदेव गाउँपालिका,अर्घाखाँची

गाउँपालिका अध्यक्ष
एमाले (दिपक पन्थी) २८१२
काङ्ग्रेस (चन्द्रमान श्रेष्ठ) २८६९

गाउँपालिका उपाध्यक्ष
एमाले (मनी पन्थी) २९१४
काङ्ग्रेस (इन्दिरा भुसाल) २६७५

छत्रदेव वडा नं. ५ मा नेपाली काङ्ग्रेसबाट वडा अध्यक्षमा बालकृष्ण पोख्रेल बिजयी।

छत्रदेव वडा नं. ४ मा नेकपा एमालेबाट वडा अध्यक्षमा भिमलाल खनाल बिजयी ।
अहिले छत्रदेव वडा नं. १ चिदिका र छत्रदेव वडठा नं. ८ को गणाना जारी छ ।

पौवादुङमा गाउँपालिका

प्रमुख
एमाले, किरण राई १०१८
काङग्रेस, टेक नरसिहं कार्की ९१७
माओवादी केन्द्र, नगेन्द्र भुजेल ८१४
उपप्रमुख
एमाले, ज्योत्सना राई ९६५
काङग्रेस, राम कुमारी राई ९१३
माओवादी केन्द्र, सम्झना राई ८६३

शितगंगा नगरपालिका अर्घाखाँची प्रमुख सुर्य 2553 रुख 2527 उप प्रमुख सुर्य 2417 हसिया हटाैडा 2158

पाँचखाल नगरपालिकाको वडा नं १३ मतदान केन्द्रमा जेष्ठ ३ गते पुनः मतदान हुने

रूपन्देहीको तिलोत्तमाको पछिल्लो २९४३ मत गणना गर्दा मेयरमा: एमाले:१०८४ कांग्रेस :१०८२

भोजपुरको जिल्लाको हतुवागढी गाउँपालिकाको अध्यक्षमा एमालेका प्रेम कुमार राईले १७२ र नेपाली काङग्रेका गजेन्द्र कार्कीले १६३८ मत प्राप्त गर्नु भएको छ ।
यस्तै,उपाध्यक्षमा एमालेकी कमला राईले १५१० रमाओबादी केन्द्रकी सुनिता किरातीले १८१९ मत प्राप्त गर्नु भएको छ ।

रूपन्देहीको देवदह नगरपालिका नेकपा एमाले :- प्रमुख: १८५५ कांग्रेस :- प्रमुख : १७६४ राप्रपा :- प्रमुख: २८६

दोलखा भीमेश्वर नपा वडा नम्बर १
प्रमुख
सूर्य ७३१,
गठबन्धन रूख १०३६,
उपप्रमुख
सूर्य ७०४,
गठबन्धन कलम ७७७
वडा अध्यक्ष
गठबन्धन रूख कांग्रेसबाट माधव थामी ९९६ मत सहित विजयी । प्रतिद्वन्दि सूर्य ७०६ मत ।

षडानन्द नगरपालिका भोजपुर (अपडेट)
प्रमुख,अध्यक्ष
एमाले सुरेन्द्र उदास १२५९
काङग्रेस विरवल राई १३२३
उपप्रमुख
एमाले मेरिका राई ९४९
काङग्रेस (माओवादी) गठबन्धन प्रमिला राई १४४१

पाँचथर याङवरक १ मा एमालेको प्यानल विजयी

ललितपुर महानगरपालिकाको मतगणनाको ताज़ा परिणाम:

हाल सम्म गणना भएको १४००गणना

मेयर चिरीबाबु महर्जन नेपाली कांग्रेस ७०३

हरिकृष्ण व्यन्जेनकार नेकपा एमाले ३३६

कालिमाटी गाउँपालिका सल्यान, हालसम्मकाे मतगणना अपडेट

प्रमुख सुर्यः ११३८ रुखः ५१५ गठबन्धन- हसिया हथाैडाः १०६८

उपप्रमुख सुर्यः ११७५ रुखः ५९८ गठबन्धन- कलमः ८५३

अर्घाखाँची पाणिनी गाउँपालिका–२ वडा अध्यक्षको मत परिणाम
कांग्रेस स् चन्द्रकान्त पौडेल १०८९ (विजयी)
एमाले स् माधव गौतम ९१३
वडा सदस्यहरु
फुलमती विक, लक्ष्मी सुनाखोरी, जीवन घर्ती र गोविन्द मगर सबै कांग्रेस ।

पोखरामा एकीकृत समाजवादीको अग्रता कायमै

पोखरा महानगरपालिकाको मतगणनामा नेकपा (एकीकृत समाजवादी)ले अग्रता कायम राखेको छ ।जारी मतगणनामा भएको एक हजार १०० मतको गणनामा गठबन्धनका तर्फबाट एकीकृत समाजवादीका प्रमुख पदका उम्मेदवार धनराज आचार्यले ४५६ मत पाउनुभएको छ भने नेकपा (एमाले)का उम्मेदवार कृष्ण थापाले ३८३ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । त्यस्तै उपप्रमुखमा गठबन्धनका तर्फबाट नेपाली कांग्रेसका कोपिला रानाभाटले ५०४ मत प्राप्त गर्नुभएको छ भने एमालेका मञ्जुदेवी गुरुङले ४०४ मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।

चितवन कालिका-११ मा एमालेका कृष्णबहादुर चेपाङ ५१३ मत सहित बिजयी।

पाँचथर फाल्गुनन्द १ मा गठबन्धनको प्यानल विजयी
दुर्गा खनाल पाँचथर । पाँचथरको फाल्गुनन्द गाउँपालिका—१ को अध्यक्षमा सत्तारुढ गठबन्धनका होम प्रसाद आङदेम्बेको प्यानल नै विजयी । गठबन्धनबाट नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार आङदेम्बेलाई ९८७ मत प्राप्त ।

ललितपुर महानगरमा चिरीबाबु महर्जनको अग्रता
ललितपुर । ललितपुर महानगरपालिकामा ४०० मत गणना हुँदा नेपाली काँग्रेसका चिरीबाबु महर्जनको अग्रता रहेको छ ।
वडा नं १ मा गणना भइरहँदा महर्जनले २०५ र प्रमुखमा नेकपा(एमाले)का उम्मेदवार हरिकृष्ण व्यञ्जनकारले १५६ मत ल्याउनुभएको छ ।
उपप्रमुखमा नेकपा (एमाले)की मञ्जली शाक्यले १४४ मत र नेकपा (माओवादी केन्द्र) का बाबुराजा बज्राचार्यले ५६ मत ल्याउनुभएको छ ।

बागलुङका ४ वडाको नतिजा सार्वजनिक
कोपिला कँडेल, बागलुङ । स्थानीय तह निर्वाचन अन्तरगत बागलुङ जिल्लाका चार वडाको नतिजा सार्वजनिक भएको छ । जसअनुसार:
गलकोट नगरपालिका–११ रिघामा नेकपा एमाले विजयी ।
ताराखोला गाउँपालिका–५ मा नेकपा माओवादी केन्द्रका मनबहादुर रोकासहित प्यानल विजयी ।
गलकोट नगरपालिका–१ दुदिलाभाटीमा राष्ट्रिय जनमोर्चाका लाल बहादुर राना विजयी ।
निसीखोला गाउँपालिका–१ को अध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका चन्द्रसिंह रामजाली निर्वाचित ।

धरानमा उपमहानगर: गठबन्धनका तर्फबाट नेपाली काँग्रेसका राईको अग्रता
आशिष कुमार यादव, सुनसरी । धरान उपमहानगरपालिकामा १ हजार मत गणना हुँदा,
मेयर
नेपाली काँग्रेस किशोर राई: ३६९,
स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङः २७५ र
नेकपा एमाले मञ्जु भण्डारी: २०३

धनकुटाको सांगुरीगढी गाउँपालिका–१ र १० मा एमालेको प्यानल विजयी

मालाती मोक्तान धनकुटा । धनकुटाको सांगुरीगढी गाउँपालिका–१ र १० मा नेकपा एमालेको प्यानल विजयी भएको छ । वडा नं. १ को अध्यक्षमा एमालेका गोविन्द लिम्बु ५ सय २७ मत प्राप्त गर्दै विजयी, निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एकीकृत समाजवादीका जोगेन्द्र लिम्बु ९३ मतले पराजित ।
त्यस्तै वडा नं. १० मा एमालेकै एकबहादुर राई ५ सय २७ मत हासिल गर्दै विजय, निकटतम प्रतिद्वन्द्वी काँग्रेसका राजु राईलाई ३ सय ४५ मत प्राप्त ।

सिन्धुपाल्चोकमा ७ वडा अध्यक्ष निर्वाचित
जीवन श्रेष्ठ, सिन्धुपाल्चोक । वैशाख ३० गते सम्पन्न स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणनाको परिणाम अनुसार सिन्धुपाल्चोकमा ७ जना वडा अध्यक्ष निर्वाचित भएका छन् ।

जिल्ला निर्वाचन कार्यालय सिन्धुपाल्चोकका अनुसार बाह्रबिसे नगरपालिका–१ मा नेपाली काँग्रेसका आङदोर्जे शेर्पा, २ मा नेपाली काँग्रेसकै रेशम तामाङ विजयी । त्यस्तै जुगल गाउँपालिका–१ मा नेपाली काँग्रेसकै जनक लामा, हेलम्बु गाउँपालिका–१ र ७ मा नेपाली काँग्रेसका दावा ग्याल्जेन लामा र निरबहादुर खड्का विजयी । त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका–१ मा पनि नेपाली काँग्रेसका सीताराम थाप विजयी । चौतारा साँगाचोकगढी नपा–३ मा एमालेका टेकबहादुर तामाङ विजयी ।

पाँचथर हिलिहाङ–१ मा काँग्रेसका सन्तोष लिङदेन विजयी
दुर्गा खनाल, पाँचथर । पाँचथरको हिलिहाङ गाउँपालिका—१ को अध्यक्षमा सत्तारुढ गठबन्धन आबद्ध नेपाली काँग्रेसका सन्तोष लिङदेनको प्यानलै विजयी । लिङदेनलाई ७८४ मत प्राप्त ।

फिदिम नगरपालिका–१४ मा माओवादी केन्द्रका राजकुमार नेम्बाङ विजयी
दुर्गा खनाल, पाँचथर । पाँचथरको एक मात्र नगरपालिका फिदिम–१४ मा सत्तारुढ गठबन्धनका तर्फबाट नेकपा माओवादी केन्द्रका राजकुमार नेम्वाङ ७११ मत प्राप्त गरी विजयी । 

कञ्चनपुरको लालझाडी–५ मा एमालेका पहल बहादुर थापा विजयी 
कृष्ण साउद कञ्चनपुर । कञ्चनपुर, लालझाडी गाउँपालिका–५ मा एमालेका पहल बहादुर थापा माओवादी केन्द्रका टेक ब. ऐरलाई २०३ मतान्तरले हराउँदै अध्यक्षमा निर्वाचित । वडामा एमालेको प्यानलै निर्वाचित भएको छ ।

जुम्लाको अपडेट
सागर परियार जुम्ला । दोस्रो स्थानीय तह सदस्य निर्वाचनको मत गणनाको पहिलो दिन जुम्लामा केही वडाका मतगणना सकिएका छन् । । जस अन्तर्गत:
तातोपानी गाउँपालिका–१ मा नेपाली काँग्रेसबाट कर्ण बहादुर कठायत विजयी ।
तिला गाउँपालिका–१ मा माओवादी केन्द्रका जङ्ग बहादुर बस्नेत सहित प्यानलै विजयी ।
हिमा गाउँपालिका–१ मा नेपाली काँग्रेसका रतन बहादुर शाही सहित प्यानलै विजयी ।
सिञ्जा गाउँपालिका–१ को अध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका हरिनन्द आचार्य निर्वाचित ।
कनकासुन्दरी गाउँपालिका–१ मा माओवादी केन्द्रका भीम बहादुर भण्डारी विजयी ।
चन्दनाथ नगरपालिका–१ मा नेपाली काँग्रेसका तिलक न्यौपाने निर्वाचित ।

गोरखा नगरपालिका
नेपाली काँग्रेस
मेयर १०५६ र
उपमेयर १०८२ ।
पालुङटार नगरपालिकामा जसपा अगाडी ।
धार्चे, गण्डकी र अजिरकोटमा मा‌ओवादी अगाडी ।
सिरानचोक, बारपाक, सुलिकोट, आरुघाट भीमसेनमा नेपाली काँग्रेसको अग्रता ।

रोल्पा–२ मा गोला प्रथाद्वारा माओवादी केन्द्रका प्रकाश डाँगी विजयी
रोल्पा । रोल्पा नगरपालिका–२ मा नेपाली काँग्रेसका देउचन घर्ती मगर र नेकपा (माओवादी केन्द्र)का प्रकाश डाँगीबिच बराबर मत आएपछि गोला प्रथाद्वारा माओवादी केन्द्रका प्रकाश डाँगी विजयी । दुवै उम्मेदवारलाई ५४३ मत प्राप्त ।

ललितपुर महानगरपालिकाको मतगणनाको ताजा परिणाम:
मेयर
चिरीबाबु महर्जन नेपाली कांग्रेस १५५
हरिकृष्ण व्यन्जेनकार नेकपा एमाले ७८

रौतहटको चन्द्रपुर नगरपालिका–१ मा नेपाली काँग्रेसको प्यानलै विजयी

सञ्जय कार्की रौतहट । रौतहटको चन्द्रपुर नगरपालिका–१ मा नेपाली काँग्रेसका बलराम राउतसहित प्यानलै विजयी । राउतले २ हजार १० र निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एकिकृत समाजवादीका बिरु रखाललाई १ हजार १ सय ८९ मत प्राप्त । 

ताप्लेजुङको फुङलिङ नगरपालिका–११ मा माओवादी केन्द्रको प्यानल विजयी

माला पालुङवा, ताप्लेजुङ । ताप्लेजुङको फुङलिङ नगरपालिका–११ फावाखोलामा माओवादी केन्द्रका युवराज भट्टराईसहित प्यानलै विजयी । भट्टराईलाई ३ सय ५४ तथा स्वतन्त्र उम्मेदवार मनित इजमलाई २ सय ४९ मत प्राप्त ।

भरतपुर महानगरपालिका–१ मा ३०० मत गन्दा
मेयर

एमालेका विजय सुवेदी (सूर्य): ११०
माओवादी केन्द्रकी रेणु दाहाल (गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा): ११६
स्वतन्त्र जगन्नाथ पौडेल (भूइँकटहर): ३५

उपमेयर
काङ्ग्रेस (रुख): चित्रसेन अधिकारी १३६
राप्रपा (हलो): हिमला गुरुङ. ८०
धारा १

सर्लाहीको हरिपुन नगरपालिका–९ मा समाजवादीका विश्वनाथ राय यादव ११८७ मत ल्याएर विजयी, प्रतिद्वन्द्वी माओवादी केन्द्रका हरिनाथ साहलाई ५५५ मत प्राप्त ।

पाँचथर तुम्बेवा–१ को अध्यक्षमा माओवादी केन्द्रका धन बहादुर कार्की विजयी

बागलुङको गलकोट–११ मा एमालेका डम्बर बहादुर श्रीस विजयी

बैतडीको दशरथचन्द नगरपालिका–१ को अध्यक्षमा एमालेका विष्णुदत्त भट्ट विजयी

विराटनगर महानगर प्रमुख पदमा कोइरालाको अग्रता:

१ हजार ८२ मत मत गणना गर्दा,
प्रमुखमा

काँग्रेसका नागेश कोइराला ४१९, 

नेकपा (एमाले)का सागर थापा २९६ र  

राप्रपाका प्रह्लादप्रसाद साह ७५ 
उपप्रमुखमा

नेकपा (एमाले)की शिल्पा निराला कार्की ३४५,

जनता समाजवादी पार्टी, नेपालका अमरेन्द्र यादव १९८ र 

राप्रपाकी विन्दाकुमारी लुइँटेल आचार्य ९२

प्रधानमन्त्री देउवाको वडामा कांग्रेस बिपीको प्यानल विजयी
लक्ष्मी ऐर डडेलधुरा । प्रधानमन्त्री तथा नेपाली काँग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवाको वडामा काँग्रेस बिपीका नरेश भण्डारी ६७३ मत प्राप्त गरी विजयी । निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली काँग्रेसका चन्द्रबहादुर देउवालाई ५४४ मत प्राप्त ।

पोखरा महानगरपालिकामा मतगणना सुरु

हेटौंडामा उपमहानगरमा २०५० मत गणना हुँदा
गठबन्धनकी मीनाकुमारी लामा (कलम) ६१९,
एमालेका अनन्त प्रसाद पौडेल (सूर्य) ६०० र
राप्रपाका दीपकबहादुर सिंह (हलो) ५७०

बारबर्दिया नगरपालीका–१ मा नेपाली काँग्रेसका कैलासपती थारु विजयी

रामेछापको गोकुलगंगा गाउँपालिका–१ मा काँग्रेसका छत्र बस्नेतसहित प्यानलै विजयी

बैतडीको सिगास–१ मा कांग्रेसका रामचन्द्र ऐरी बिजयी

नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका–२३ मा कांग्रेसका जब्बार अलि बेहना निर्वाचित

भीमदत्तमा नेपाली कांग्रेसको अग्रता कायम

भक्तपुरको तीन नगरमा कांग्रेस र एकमा नेमकिपाको अग्रता

नेपालगञ्ज उपमहानगरमा कांग्रेसको अग्रता

काठमाडौं महानगरपालिका जम्मा 1000 मतगणना गर्दा
मेयर

लौरो -४८०
सूर्य -२००
रुख -२८०
हलो -21

वडा नम्बर 1, 2, 3 र 32 को मतगणना जारी

डोल्पाको गदुल्ला गाउँपालिका अध्यक्षमा नेकपा (माओवादी केन्द्र)का नारसि रोकाय विजयी

डोल्पाको गदुल्ला गाउँपालिका अध्यक्षमा नेकपा (माओवादी केन्द्र)का नारसि रोकाय विजयी

दमक नगरपालिका वडा १ मा (११६५ मत गणना)
मेयर
सूर्य -५१२
गठबन्धन हलो -४८२

उपमेयर
सूर्य -४६३
गठबन्धन रूख -४७६

वडा अध्यक्ष
सूर्य -५०१
हलो -४७२

बागलुङ जिल्लाको जैमिनी नगरपालिका वडा नं. ११ राङखानीको ४०० मत गणना हुँदा
प्रमुखमा
सुर्यः ८२
गिलासः २९० (गठबन्धन)
उपप्रमुख
सुर्यः ७०
रुखः २७६ (गठबन्धन)
वडाध्यक्ष
सुर्यः १०१
गिलासः २८० (गठबन्धन)

मनाङ, मुस्ताङ र डोल्पाका ८ पालिकाकाको मत परिणाम सार्वजनिक

काँग्रेसले ३ वटा पालिकामा जीत हासिल गरेको छ भने नेकपा एमालेले ४ वटा, नेकपा माओवादी केन्द्रले १ वटामा विजयी हासिल गरेको छ । 

ललितपुर महानगरपालिकाको मतगणनाको ताज़ा परिणाम : हालसम्म गणना भएको १०० मत मध्य

मेयर
चिरीबाबु महर्जन नेपाली कांग्रेस– ५८
हरिकृष्ण व्यन्जेनकार नेकपा एमाले– २३
अन्य– १९

भरतपुर महानगरपालिकामा एमालेका सुवेदीको सुरुआती अग्रता

सल्यानको सिद्ध कुमाख गाउँपालिका वडा न.१ को चौथो चरणको मतगणनाको परिणाम : ८०० मत गन्दा
अध्यक्ष
जित बहादुर चलाउने (नेकपा एमाले) –२१२
स्भरत गीरी (नेपाली कांग्रेस) –२६०
चित्र बहादुर चाउने (एकीकृत समाजवादी र माअवादी ) –२३७

उपाध्यक्ष
पुष्पा बोहरा (नेकपा एमाले) –२१३
स्पुर्णिामा चलाउने (नेपाली कांग्रेस)–२०१
राम बहादुर बस्नेत (नेकपा माओवादी) –३४४

वडा न–१ वडा अध्यक्ष
नेकपा एमाले – २४७
नेपाली कांग्रेस – २२२
माओवादी केन्द्र – ३१०

रुपन्देहीको सैनामैनामा पुनः गठबन्धनको अग्रता

मध्यपुर थिमि नगरपालिकामा नेपाली काँग्रेसको अग्रता कायमै

घोराही उपमहानगरपालिकामा गठबन्धनका उम्मेदवारको अग्रता

चौतारा साँगाचोकगढी न पा सिन्धुपाल्चोक १२०० मतमा

प्रमुख
इन्द्र ब नेपाल सुर्य – ३८३
कृष्णप्रसाद सापकोटा हसियाँ हथौड़ा – ३५६
केशव गिरी रुख – २७६

उपप्रमुख
बालकुमारी सापकोटा सुर्य – ३८६
सीता थापा कलम – ३११
तुलसी प्रधान रुख – २७९

बागलुङको ताराखोला गाउँपालिका–५ मा माओवादी केन्द्रका रोका विजयी 

पाँचथरको फालेलुङ गाउँपालिका–६ मा गठबन्धनका राईको प्यानल नै विजयी

दाेलखा जिरी नपा , वडा नम्बर १ मा

नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार आङपासाङ शेर्पा विजयी ।

प्रमुखमा
एमाले-३२९,
नेपाली कांग्रेस -४२८,
नेकपा माओवादी-२३८
उपप्रमुख
एमाले-६७,
नेकपा माओवादी-१९७

मनाङको नासों गाउँपालिका अध्यक्षमा कांग्रेस विजयी

मकवानपुरको मनहरी गाउँपालिका–१ मा नेपाली काँग्रेसको प्यानलै विजयी 

काभ्रेको भुम्लु गाउपालिका -१ सापिङमा १५२२ मत गणना हुदा

गठबन्धन
अध्यक्ष -७६१
उपाध्यक्ष -७७१

एमाले
अध्यक्ष -५९२
उपाध्यक्ष -४८९

माओवादी केन्द्र वडाअध्यक्ष -८६९
एमाले वडाअध्यक्ष -४९९

मुस्ताङको वारागुङ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा नेकपा एमालेका उम्मेदवार विजयी

सन्दकपुर गाउँपालिका-१ को अध्यक्षमा एमालेका राई निर्वाचित

सुर्खेतको वीरेन्द्रनगरमा एमालेकाे अग्रता

रुपन्देहीको शुद्धोदन गापा मा २२ सय मत गणना गर्दा: सुर्य अध्यक्ष १९८ उपाध्यक्ष १६२ रुख अध्यक्ष ७९२ उपाध्यक्ष १४२ छाता अध्यक्ष ६९० उपाध्यक्ष ७०८ हलो अध्यक्ष ३२८ उपाध्यक्ष ३३१

कांग्रेस अछामका सहसचिव बिष्ट वडा सदस्यमा पराजित
अछाम । नेपाली काग्रेस अछामका सहसचिव गोबिन्द बहादुर बिष्ट वडा सदस्यमा पराजित हुनुभएको छ ।

कमलबजार नगरपालिका वडा नम्बर १० घोडासैनमा खुला सदस्यमा प्रतिस्पर्धा गरनुभएका बिष्टलाई नेकपा एमालेका उम्मेदवार तप्त बहादुर बिष्टले पराजित गरनुभएको हो ।

घोडासैनमा नेपाली काग्रेसका वडा अध्यक्षका उम्मेदवार भिम बहादुर बिष्ट सहित ३ सदस्य काँग्रेसबाट विजयी हुनुभएको छ ।

यता रामारोशन गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा माओवादी केन्द्रका मीन बहादुर परियार विजयी हुनुभएको छ । नेकपा एमालेको तर्फबाट पालिका अध्यक्ष चक्रबहादुर रावलको वडा रहेको त्यहाँ मओवादी केन्द्रको प्यानल नै विजयी भएको हो ।

तनहुँको म्याग्दे गाउँपालिकामा जम्मा २२९१ मत गणना हुँदा नेकपा एमाले अध्यक्ष : १०८९ उपाध्यक्ष : ८५९ नेपाली काङ्ग्रेस अध्यक्ष : ७९७ उपाध्यक्ष :१०५४ नेकपा माओवादी केन्द्र अध्यक्ष :१३८ उपाध्यक्ष :११९

सल्यानको बागचाैर नगरपालिका वडा नं. -१२ मा कुल ११३५ खसेको मत मध्य ४०० ( मत गणना गर्दा ) #सुर्य (एमाले) मेयर ( तिलक मल्ल ):- ६१ उपमेयर (भक्त कुमारी वि.एम. ):-४८ वडा अध्यक्ष :- ( उम्मेदवार नभएको ) #रुख ( कांग्रेस ) मेयर (जनकराज गाैतम ):- १५३ उपमेयर ( दिपा बस्नेत ):-१५२ वडा अध्यक्ष (टिकाराम ओली ):- २०३ (कांग्रेस र एमाले गंठबन्धन) #गठबन्धन (माओवादी/ए.समाजवादी) मेयर (कृति बहादुर पुन ):- १७५ उपमेयर (सुमनिमा डि.सी. ):- १९० वडा अध्यक्ष ( सेते ओली ):-१९० हसिया हताैंडा ( नेकपा माओवादी ) ज.स.पा मेयर ( चित्र बहादुर डाँगी ) :- २ राप्रपा मेयर ( अम्बर गिरी ) :- १

लमजुङ जिल्ला मर्स्याङदी गाउपालिकामा १०० मत गणना हुँदा

प्रमुख

सुर्य :८२

रुख: १५

उपप्रमुख

सुर्य :७६

हसिया हथौड़ा :१६

वडा अध्यक्ष (वडा न. १)

सुर्य :८४

हसिय अथाैडा :१५

तातोपानी गाउँपालिकाको वडा नं. १ को वडाध्यक्षमा काँग्रेसका कठायत विजयी
जुम्ला । तातोपानी गाउँपालिका वडा नं. १ को वडाध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसबाट कर्ण बहादुर कठायत विजयी हुनुभएको छ । उहाँले ३४२ मत प्राप्त गर्दै कठायत वडाध्यक्षमा निर्वाचित हुनुभएको हो । प्रत्यासी माओवादी केन्द्रका लोक बहादुर कठायतले २३९ मत प्राप्त गर्नु भएको छ ।

७१ मतले पछि पार्दै कर्ण बहादुर कठायत वडाध्यक्षमा निर्वाचित हुनुभएको भएको निर्वाचन अधिकृत सरोजराज रेग्मीले जानकारी दिनुभयो ।

पालिका अध्यक्षको मत परिणाममा चित्त नबुझेर रोकिएको मतगणना पुन रोकिएको छ ।

तातोपानी गाउँपालिका वडा नं. १ को ७३० मत गणना गर्दा
अध्य‍क्ष
माओवादी सुरेश कुँवर : २३६
काँग्रेसस् नन्दप्रसाद चौलागाइ : २४१
एमाले सुरत बहादुर शाही :१६५
एसस् हिमालय खत्री : ३१

चन्दननाथ नगरपालिका वडा नम्बर १ मा ९४७ मत मध्ये ७५१ मत गणना हुँदा

प्रमुख राजसिंह कठायत स्वतन्त्र धारो  : ३०१जीवनबहादुर बुढ्थापा माओवादी : १३५पदमबहादुर शाही काग्रेस १४१धर्मेन्द्र रोकाया सुर्य : ८७उपप्रमुख रामदेवी खड्का कांग्रेस  ः २४८पूर्णिमा विक  माओवादी :  १७३  मेनका रेग्मी  एमाले : १०९    भिमबहादुर थापा समाजवादी : ९८ वडाध्यक्ष :

१) रूख २३१                         

 २) हसिया हतौडा १९४           

३) सूर्य १८४ 

अब गणना हुन बाँकी १९६ मत

सल्यानको बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका वडा नं १ को जम्मा १०० मत गणना हुदाँको मतपरिणाम
मेयर
माओवादी केन्द्र छहारी : ५६
एमाले गोविन्द कुमार पुन : २५
राप्रपा शिव वहादुर वली : ६
राप्रपा नेपाल वालाराम शर्मा : ०
उप मेयर
गठबन्धन नेपाली कांग्रेस पुरुषेतम आचार्य : ३२
स्वतन्त्र दिपेन्द्र विष्ट : ४५
राप्रपा कृष्टी शाह : २

वडा अध्यक्ष
केन्द्र र एस गठबन्धन डम्बर साहु : २१
नेपाली कांग्रेस थुमवहादुर विसी : ४२
नेकपा एमाले दिपवहादुर खड्का : ३१

तनहुँको शुक्लागण्डकी नगरपालिकामा मतगणना सुरु, मेयरमा कांग्रेस र उपमेयरमा एमाले अगाडी तनहुँ । तनहुँको शुक्लागण्डकी नगरपालिकामा मतगणना सुरु भएको छ ।

सुरुवाती मतको प्रारम्भिक मत परिणाम अनुसार मेयरमा नेपाली कांग्रेसले अग्रता लिएको छ । त्यस्तै उपमेयरमा भने नेकपा एमाले अगाडी रहेको छ । अहिलेसम्म १ सय मत गणना भएको छ ।

शुक्लागण्डकी नगरपालिकाको नगरप्रमुखमा नेपाली काँग्रेसका कृष्णराज पण्डितले ४९ मत पाएका छन् भने नेकपा एमालेमा मुक्तिनाथ तिम्सिनाले ४५ मात पाएका छन् । त्यस्तै उपप्रमुखमा एमालेकी फुलमाया वाग्लेले ४५ मत पाएकी छिन भने नेकपा माओवादी केन्द्रका खुमबहादुर विक (राजु)ले २९ मत पाएका छन् । यस्तै शुक्ल गण्डकी-१ को वडाध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका रबिचन्द्र पौडेलले ५० मत पाएका छन् भने नेपा एमालेका रघुनाथ पौडेलले ४५ मत पाएका छन् ।

अछामकाे रामाराेशन गाउँपालिका

नेकपा एमाले अध्यक्ष : चक्र बहादुर रावल – ६१५

उपाध्यक्ष : वसन्ती धामी साउद – ५३५

माओवादी केन्द्र अध्यक्ष : पहल साउद – ७२८

उपाध्यक्ष सिर्जना बुढा – ६६१

काङ्ग्रेस / समाजवादी अध्यक्ष : मन बहादुर साउद -२०३ उपाध्यक्ष : तारा खनाल – २२०

लमजुङ जिल्ला मध्य नेपाल नगरपालिका ४०० मत गणनाहुँदा
नगर प्रुमुख
रुख २०१
सुर्य १९२
उपप्रमुख
सुर्य १९३
हथौडा १६२

तनहुँको बन्दिपुरमा १४०० मत गन्दा
अध्यक्षमा नेकपा माओवादी केन्द्र: ४७३
नेपाली काङ्ग्रेस: ३९८
नेकपा एमाले: ३९६
उपाध्यक्ष नेपाली काङ्ग्रेस: ४६१
नेकपा माओवादी केन्द्र : ४३८
जोशीं + एमाले : २१३

अछाम जम्मा १५४२ मत मध्य पहिलाे २०० मतगणनाकाे नतिजा
तुर्माखाँद_गाउँपालिका वडा नं. १ रहफ
अध्यक्ष
डम्बर बि सी (सुर्य) -५६
कर्ण ब बुढा (रुख) -३८
मन बहादुर बयक ( हसियाहथौड़ा)- ८५

उपाध्यक्ष
बिमला शाही (सुर्य) -६५
अनुजा सिजापति (रुख) -३६
पबित्रा उपाध्याय (हसियाहथाैडा) -८२

वडाध्यक्ष
रण ब शाही (सुर्य)- ५०
उपेन्द्र रावल (रुख) -४५
नरेन्द्र लम्साल (हसियाहथाैडा) -८७

सल्यान सिद्ध कुमाख गाउँपालिका वडा न.१ को पहिलो चरणको मतगणनाको परिणाम ।(५००मत गन्दा )
अध्यक्ष
नेकपा एमाले जित बहादुर चलाउने –१३९
नेपाली कांग्रेस स्भरत गीरी –१६८
नेकपा एकीकृत समाजवादी र माअवादी केन्द्र –चित्र बहादुर चाउने –१३३

उपाध्यक्ष
नेकपा एमाले पुष्पा बोहरा –१३५
नेपाली कांग्रेस स्पुर्णिामा चलाउने –१२६
नेकपा माओवादी केन्द्र उपाध्यक्ष राम बहादुर बस्नेत –२०८

वडा न.१ वडा अध्यक्ष
नेकपा एमाले –१६३
नेपाली कांग्रेस –१४२
माओवादी केन्द्र –१७९

सल्यान शारदा नगरपालिका वडा नम्बर–१ (१००० मत गणना गर्दा)
सुर्य (एमाले)

मेयर (मनोज प्रधान)(२३७
उपमेयर(जालन भण्डारी)(२९६
वडा अध्यक्ष (बिरेन्द्र श्रेष्ठ)( १८६

रुख (काङ्ग्रेस)
मेयर(प्रकाश भण्डारी)( ४५३
उपमेयर (सुस्मिता सापकोटा सुनार) –३४५
वडा अध्यक्ष (प्रदिप पाण्डे)– ४३२

गठबन्धन (माओवादीर ए.समाजवादी)
मेयर(प्रमोद श्रेष्ठ) –२४४ (गोलाकार हसिया हथौड़ा )
उपमेयर(रमेश गौतम) –२६९ (कलम)
वडा अध्यक्ष (नबराज बुढाथोकी) –३३२ (कलम)

सल्यान बागचौर नगरपालिका ३०० मत गणना हुँदा
वडा नं १२
प्रमुख
नेकपा एमाले ४६
नेपाली कांग्रेस १०९
नेकपा माओवादी केन्द्र १३८
छाता १
हलो

उप प्रमुख
नेकपा एमाले ३५
नेपाली कांग्रेस ११६
नेकपा माओवादी केन्द्र १५२

वडा अध्यक्षं
नेकपा एमाले
नेपाली कांग्रेस १४३
नेकपा माओवादी केन्द्र १५१

कपिलवस्तु विजयनगर गाउँपालिकामा वडा न. १ को १२१९ मत गणना हुँदा ।। (नयाँ अपडेट १२ बजे सम्मको)

अध्यक्ष पदमा एमाले (सूर्य) – ५१९

 जसपा ( छाता )-३७२

कांग्रेस ( रूख ) -१६७

माओवादी (हसिया हथाैडा)- २३

बहुजन शक्ति ( जग ) २३

स्वतन्त्र ( गिलास ) ३

 स्वतन्त्र ( कुखुराकाे भाले)-१

उपाध्यक्ष पदमा एमाले (सूर्य)- ४४२

जसपा ( छाता ) ३१७

कांग्रेस ( रूख ) -२१९

 माओवादी (हसिया हथाैडा) -५५

बहुजन शक्ति (जग)-३०

स्वतन्त्र (गिलास) =४

चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका
(क) गठबन्धन(माओवादी–समाजवादी)

कृष्णप्रसाद सापकोटा– ९५
सीता थापा– ६४
(ख) नेकपा एमाले
इन्द्रबहादुर नेपाल– ९१
बालकुमारी सापकोटा– १०१
(ग) नेपाली कांग्रेस
केशवराज गिरी– ८५
तुलसीकुमारी श्रेष्ठ– ८७

गुलरिया नगरपालिका वडा नम्वर १ को मतगणना जारी छ

करिव २ हजार मतको परिणाम :

अझै १००० जती मत गन्न बाँकी छ ।

नगर प्रमुख रुख : १०५६ सूर्य : ५२४ हँसिया हथौडा : २४४
नगर उप्रमुख : रुख : १०५४ सूर्यः ५३३ हँसिया हथौडा : २२४
वडा नम्वर १ अध्यक्ष : रुख : १०८४ सूर्य : ६९१ हँसिया हथौडाः २०३

सन्धिखर्क नगरपालिका अर्घाखाँचीमा १००६ मत गणना हुँदा

प्रमुख

सुर्य: ५१३ प्रमुख

रुख: ४४९

उपप्रमुख

सुर्य:३७२

उपप्रमुख हसिया हथौड़ा: ४५५

वडा अध्यक्ष

सुर्य: ४४६

रुख: ५२६

सिन्धुपाल्चोक चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका
प्रमुख
इन्द्र नेपाल : ३३ (सुर्य)
केशव गिरी : २२ रुख
कृष्ण प्रसाद सापकोटा : ३६ हसिया हथौड़ा )
हलो सुन्तली : ४ ढुङ्गेल
उपमेयर
बालकुमारी सापकोटा : ३५ सुर्य
तुल्सी प्रधान : २२रुख
सीता थापा : ३६ कलम
जित ब भारती राप्रपा हलो
वडाध्यक्ष
एमाले : ३६
कांग्रेस : २६
माओवादी : ३४
राप्रपा : ३

इलामको माङसेबुङ गाउँपालिकामा ८०० गन्दा …

अध्यक्ष डिकेन्द्र इदिङ्गो (काङ्ग्रेस) : ५०७
हेमन्त राई (एमाले): १२७

उपाध्यक्ष विनोद नेम्बाङ (जसपा) : ४६३
सुनिता सुब्बा (एमाले) : १४७

इलामको देउमाई नगरपालिकामा मतगणना रोकिएको छ । स्वस्तिक छापसहित नगरपालिकाका कर्मचारी मत गणनाभित्र भेटिएपछि देउमाइमा बिबाद भएको छ । मतगणना स्थानमा नाराबाजी भइरहेको छ ।

सल्यानको बागचौर नगरपालिका वडा नं. –१२ को १०० (मत गणना गर्दा) 
(एमाले) मेयर( तिलक मल्ल) : १२ उपमेयर(भक्त कुमारी वि.एम. ) : ९ वडा अध्यक्ष १ (उम्मेदवार नभएको )

नेपाली कांग्रेसमेयर (जनकराज गौतम ): ३५उपमेयर ( दिपा बस्नेत ):३५वडा अध्यक्ष (टिकाराम ओली ): ४५ 

गठबन्धन (माओवादी/ए.समाजवादी) मेयर (कृति बहादुर पुन ):  ५२
उपमेयर(सुमनिमा डि.सी) :  ५५
वडा अध्यक्ष ( सेते ओली ): ५४ हसिया हतौंडा ( नेकपा माओवादी ) 
स्वतन्त्र मेयर ( चित्र बहादुर डाँगी) १

पाल्पाको माथागढी-८ काङ्ग्रेसका उम्मेदवार विजयी

वडा अध्यक्षमा
सूर्य ३०६
रूख ४१०
मतान्तर १०४

सम्बन्धित