२०७९ साल असार १८ गते शनिबार

तपाईँ सुन्दै हुनुहुन्छः

स्थानीय तह निर्वाचन

हालसम्म निर्वाचित पालिकहरुका प्रमुख /अध्यक्ष(सूचिसहित)

रेडियो नेपाल २०७९ जेठ २ गते १९:२५

नेपाली काँग्रेसले विजय हासिल गरेका पालिकाहरूका प्रमुख तथा उपप्रमुखहरू:

क्र.सजिल्लानपा/गापाविजेताको नामपद
१.मनाङनार्पाभूमि गा.पा.कोन्जोतेन्जिङ लामाअध्यक्ष
२.मुस्ताङघरपझोङ्ग गा.पा.मोहनसिंह लाल चन्दअध्यक्ष
मुस्ताङ घरपझोङ्ग गा.पा.यमूना थकालीउपाध्यक्ष
३. मनाङनासो गा.पा.धन बहादुर गुरुङअध्यक्ष
डोल्पा काइके गा.पानिमा बुढाउपाध्यक्ष
४. डडेल्धुरागन्यापधुरा गा.पा.इन्द्र बहादुर कार्कीअध्यक्ष
डडेल्धुरा गन्यापधुरा गा.पा.ज्ञानु सेटी देउवाउपाध्यक्ष
५ . गुल्मीगुल्मी दरवार गा.पा.सरोज थापाअध्यक्ष
गुल्मी गुल्मी दरवार गा.पा.तारा थापाउपाक्ष्यक्ष
६. गुल्मी रेसुङ्गा न.पा.खिलध्वज पन्थीप्रमुख
७.हुम्लाखार्पुनाथ गा.पा.कर्ण बहादुर रावतअध्यक्ष
८. पाल्पारैनादेवी छहरा गा.पा.रुक्मागत भट्टराईअध्यक्ष
९.पाल्पामाथागढी गा.पासन्तोष थापाअध्यक्ष
१०.डोटीबडीकेदार गा.पाभैरव बहादुर साउदअध्यक्ष
डोटी बडीकेदार गा.पाडम्बरी कुमारी विष्टउपाध्यक्ष
११.बाग्लुङतमानखोला गा.पा.जोकलाल बुढाअध्यक्ष
बाग्लुङतमानखोला गा.पा.हिराकुमारी छन्त्यालउपाध्यक्ष
दाचुर्ला अपी हिमाल गा.पा.देवकी बोहराउपाध्यक्ष
१२. बाजुरास्वामीकार्तिक खापर गा.पा.भरत रोकाया अध्यक्ष
१३.बैतडीशिवनाथ गा.पा.कर्ण सिंह साउदअध्यक्ष
१४.संखसवासभासभापोखरी गा.पा.भीम बहादुर लिम्बुअध्यक्ष
१५.बाग्लुङगल्कोट न.पा.भरत प्रसाद शर्मा गैरेप्रमुख
१६.ताप्लेजुङमेरिङदेन गा.पा.चुहाङ्गबिर हाङनामअध्यक्ष
१७. सल्यानत्रिवेण गा.पा.खिम बहादुर रावतअध्यक्ष
१८. म्याग्दीरघुगंगा गा.पा.भव बहादुर भण्डारीअध्यक्ष
१९. रसुवाआमाछोदिङमो गा.पा.वुचुङ तामाङअध्यक्ष
२०. सर्लाहीधनकौल गा.पा.राम आश्रय साहअध्यक्ष
२१. सिन्धुपाल्चोकहेलम्बु गा.पा.निमा ग्याल्जेन शेर्पाअध्यक्ष
२२. कास्कीमाछापुच्छ्रे गा.पा.मिन बहादुर गुरुङअध्यक्ष
२३.पाँचथरकुम्मायक गा. पा.बम प्रसाद लावतीअध्यक्ष
२४. डोटीआर्दश गा.पा.गणेश बहादुर खड्काअध्यक्ष
२५. डडेल्धुरानवदुर्गा गा.पा.लक्ष्मी प्रसाद अवस्थीअध्यक्ष
२६. लमजुङदुधपोखरी गा.पा.घन प्रसाद गुरुङअध्यक्ष
२७. गोरखाआरुघाट गा.पा.राजु गुरुङअध्यक्ष
२८.दैलेखभैरवी गा.पा.रिता शाहीअध्यक्ष
२९. सल्यानकुमाख गा.पा.मान बहादुर बुढाथोकीअध्यक्ष
३०. भोजपुरअरुण गा.पा.शालिकराम खत्रीअध्यक्ष
३१.रोल्पागंगा देवी गा.पा.हरिबहादुर पुनअध्यक्ष
३२.मकवानपुरकैलाश गा.पा.लोक बहादुर मोक्तानअध्यक्ष
३३. संखुवासभाखादवारी न.पामहेश थपलियाप्रमुख
३४. बैतडीसिगास गा.पा.हरि सिंह धामीअध्यक्ष
३५. डोटीपुर्वीचौकी गा.पा.रामप्रसाद उपाध्यायअध्यक्ष
३६. संखुवासभासिलिचोङ गा.पाभुपालराज राईअध्यक्ष
३७. काठमाडौँदक्षिणकाली न.पा.मोहन बस्नेतप्रमुख
३८. अर्घाखाँचीछत्रदेव गा.पाचन्द्रमान श्रेष्ठअध्यक्ष
३९. अछामबान्नीगढी जयगढ गा.पा.टेक बहादुर साउदअध्यक्ष
४०.धनकुटासाँगुरीगढी गा.पा.जितेन्द्र रुम्दालीअध्यक्ष
४१. स्याङ्जागल्याङ न.पा.गुरुप्रसाद भट्टराईप्रमुख
४२.स्याङ्जाभीरकोट न.पा.गोबिन्द कुमार कर्मचार्यप्रमुख
४३. ओखलढुङ्गाचम्पादेवी नवराज केसीअध्यक्ष
४४.पर्वतपैयुँ गा.पा.तोरण मल्ल ठकुरीअध्यक्ष
४५. सङ्खुवासभामकालु गा.पा.वाङदी शेर्पाअध्यक्ष
४६. तनहुँदेवघाट गा.पा.तिलबहादुर थापाअध्यक्ष
४७. मुगुमुगुम कार्मारोङ्ग छिरिङ्ग क्याप्ने लामाअध्यक्ष
४८. जुम्लाहिमा गा.पा.लक्ष्मण शाहीअध्यक्ष
४९. जुम्लाकनकासुन्दरी गा.पा.दामोदरप्रसाद आचार्यअध्यक्ष
५०. कालीकोटतिलागुफा न.पा.शङ्करप्रसाद उपाध्यायप्रमुख
५१. कञ्चनपुरबेलडाँडी गा.पा.हरिशचन्द्र रानाअध्यक्ष
५२. खोटाङसाकेला गा.पा.रविप्रकाश राई अध्यक्ष
५३.बर्दियाबारबर्दिया न.पा.छविलाल थारुप्रमुख
५४. सर्लाहीहरिपुर न.पा.गोपाल पञ्जियारप्रमुख
५५. दाङराजपुर गा.पा.शरद बुढाथोकीअध्यक्ष
५६. सल्यानसिद्ध कुमाख गा.पा.भरत गिरीअध्यक्ष
५७. धनुषाधनौजी गाउँपालिकाराजकुमार साहअध्यक्ष
५८. लमजुङसुन्दरबजार नगरपालिकाकृष्णप्रसाद कोइरालाप्रमुख
५९.ताप्लेजुङफुङ्लिङ नगरपालिकाअमिर मादेनप्रमुख
६०.बाँकेराप्तीसोनारी गाउँपालिकातप्तबहादुर पौडेलअध्यक्ष
६१. नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)हुप्सेकोट गाउँपालिकालक्ष्मीदेवी पाण्डेअध्यक्ष
६२.म्याग्दीधवलागिरी गाउँपालिकाप्रेमप्रसाद पुनअध्यक्ष
६३. म्याग्दीरघुगङ्गा गाउँपालिकाभवबहादुर भण्डारीअध्यक्ष
६४. जुम्लापातारासी गाउँपालिकापूर्णसिंह बोहोराअध्यक्ष
६५. धादिङखनियाबास गाउँपालिकारणबहादुर तामाङअध्यक्ष
६६. रसुवा नौकुण्ड गाउँपालिका नुर्पुसाङ्वो घले अध्यक्ष
६७. दाङशान्तिनगर गाउँपालिकाप्रमोद बस्नेतअध्यक्ष
६८. दाङबबई गाउँपालिकाकुलबहादुर केसीअध्यक्ष
६९. धनुषालक्ष्मीनियाँ गाउँपालिकाभोगेन्द्र मिश्रअध्यक्ष
७०. धनुषाधनौजी गाउँपालिकाराजकुमार साहअध्यक्ष
७१. नुवाकोटम्यागङ गाउँपालिकाआशा तामाङअध्यक्ष
७२.मुगुछायाँनाथ रारा नगरपालिकाविस्न कुमार भामप्रमुख

नेकपा एमालेले विजय हासिल गरेका पालिकाहरूका प्रमुख तथा उपप्रमुखहरू:

क्र.सजिल्लानपा/गापाविजेताको नामपद
१. मनाङचामे गा.पा.लेकेन्द्र बहादुर घलेअध्यक्ष
मनाङनार्पाभूमी गा.पा.मेङमर फुङचो लामाउपाध्यक्ष
२.मनाङङिस्याङ गा.पा.कान्छा घलेअध्यक्ष
३.मुस्ताङबारागुङ गा.पारिनजिङ्ग नामगेलअध्यक्ष
मुस्ताङबारागुङ गा.पाढिकी गुरुङउपाध्यक्ष
४. मुस्ताङलोन्घेकर दामोदर कुण्ड लोम्पाङ छोम्पेल विष्टअध्यक्ष
मुस्ताङलोन्घेकर दामोदर कुण्ड गा.पा.छिरिङ लामा गुरुङउपाध्यक्ष
डोल्पा छारका ताङ्गसोङ्ग गा.पा.कर्म ढुण्ढुप गुरुङउपाध्यक्ष
५. डोल्पासे-फेक्सुण्डो गा.पा.घावा सम्पुक गुरुङअध्यक्ष
६. मुस्ताङलोमन्थाङ गा.पा.टसी नर्वी गुरुङअध्यक्ष
७. नवलपुरबौदीकाली गा.पा.प्रकाश ओझाअध्यक्ष
८.बझाङसाईपाल गाउँपालिकामानबहादुर बोहराअध्यक्ष
९.सोलुखुम्बुखुम्बु पासाङ्गल्हामु गा.पा.मिङ्मा छिरी शेर्पाअध्यक्ष
१०.बझाङथलरा गा.पा.प्रकाश रोकायअध्यक्ष
११. म्याग्दीमालिका गा.पा.बेग प्रसाद गर्बुजाअध्यक्ष
१२.स्याङजाहरिनास गा.पा.खिम नारायण मानन्धरअध्यक्ष
१३. दार्चुलामहाकाली न.पा.नरसिंह चौसिरअध्यक्ष
१४. मुस्ताङथासाङ गा.पा.प्रदीप गौचनअध्यक्ष
१५. तेर्हथुममन्छयायेम गा.पा.यादव बहादुर खापुङ्गअध्यक्ष
तेर्हथुममन्छयायेम गा.पा.प्रेमलता घिमिरे उपाध्यक्ष
१६.बैतडीपञ्चेश्वर गा.पागोरख बहादुर चन्दअध्यक्ष
१७. डोटी जोरायल गा.पा.दुर्गादत्त ओझाअध्यक्ष
१८.पाल्पापुर्वखोला गा.पा.नुन बहादुर थापाअध्यक्ष
१९.इलाममाङसेबुङ गा.पा.हेमन्त राईअध्यक्ष
२०.स्याङजाकालीगण्डकी गा.पा.खिम थापाअध्यक्ष
२१. मकवानपुरइन्द्रसरोवर गा.पा.देव कृष्ण पुडासैनीअध्यक्ष
२२. रसुवागोसाइकुण्ड गा.पा.केसाङ नुर्पुङ तामाङअध्यक्ष
२३. कञ्चनपुरलालझाडी गा.पा.निर्मल रानाअध्यक्ष
२४.अर्घाखाचीपागिनी गा.पा.टेकराज न्यौपानेअध्यक्ष
२५. मकवानपुरभिमफेदी गा.पा.हिदम लामाअध्यक्ष
२६.दैलेखगुरास गा.पा.टोप बहादुर बिसीअध्यक्ष
२७. दैलेख डुङ्गेश्वर गा.पा.सुन्दर के सीअध्यक्ष
२८. पाल्पातिनाउ गा.पा.प्रेम श्रेष्ठअध्यक्ष
२९. दार्चुलामहाकाली न.पा.बिजय सिंह धामीप्रमुख
३०. धनकुटाचौविसे गा.पा.राजकुमार चेम्जोङअध्यक्ष
३१. भोजपुरपौवाडङ गा.पा.किरण राईअध्यक्ष
३२.भोजपुरहकुवागदी गा.पा.प्रेम कुमार राईअध्यक्ष
३३दार्चुलामालिकार्जुन गा.पा.हिरा सिंह धामीअध्यक्ष
३४. बाजुरागौमुल गा.पाहरि बहादुर रोकायाअध्यक्ष
३५ कास्की रुपा गा.पा. नवराज ओझा अध्यक्ष
३६. तनहुँम्याग्दे गा.पाश्रीप्रसाद श्रेष्ठअध्यक्ष
३७. गुल्मीछत्रकोट गा.पा.राम प्रसाद पाण्डेअध्यक्ष
३८. सिराहाभगवानपुर उग्रनारायणअध्यक्ष
३९.स्याङ्जाफेदीखोला गा.पा.घनश्याम सुवेदीअध्यक्ष
४०. ललितपुरकोञ्ज्येसोम गा.पा.कृष्णमान लामाअध्यक्ष
४१. तनहुँघिरिङ गा.पा.होमबहादुर थापाअध्यक्ष
४२. रसुवाउत्तरगया गा.पा.माधवप्रसाद अर्यालअध्यक्ष
४३. नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)बुलिङटार गा.पा.दीपेन्द्र सुनारीअध्यक्ष
४४. कैलालीचुरे गा.पा.चक्रबहादुर बोगटीअध्यक्ष
४५. दैलेखनारायण नगरपालिकालोमन शर्माप्रमुख
४६. सङ्खुवासभामादी नगरपालिकाजीवन लिङ्थेपप्रमुख
४७.दोलखामेलुङ गाउँपालिकाहीराकुमार थोकरअध्यक्ष
४८. म्याग्दीबेनी नगरपालिकासुरत केसीप्रमुख
४९. म्याग्दीमङ्गला गाउँपालिकासतप्रसाद रोकाअध्यक्ष
५०. अर्घाखाँचीमालारानी गाउँपालिकादलबहादुर भट्टराई अध्यक्ष
५१. तनहुँबन्दीपुर गाउँपालिकासुरेन्द्र थापाअध्यक्ष
५२. कैलालीबर्दगोरिया गाउँपालिकाकर्णबहादुर कुँवरअध्यक्ष
५३. धनुषाऔरही गाउँपालिकाउमाशङ्करप्रसाद साहअध्यक्ष
५४. नुवाकोटकिस्पाङ गाउँपालिकावीरबल तामाङअध्यक्ष

नेकपा माओवादी केन्द्रले विजय हासिल गरेका पालिकाहरूका प्रमुख तथा उपप्रमुखहरू :

क्र.सजिल्लानपा/गापाविजेताको नामपद
मनाङनासो गा.पा.बेद बहादुुर गुरुङउपाध्यक्ष
१. डोल्पाजगडुल्ला गा.पा.नारसी रोकायअध्यक्ष
डोल्पा जगडुल्ला गा.पा.अमृता लामा बोहराउपाध्यक्ष
२.दैलेखनौमूले गा.पा.छविराम सुवेदीअध्यक्ष
३. बाग्लुङताराखोला गा.पा.धन बहादुर वि.क.अध्यक्ष
४.दार्चुलाअपी हिमाल गा.पा.भगत सिंह ठेकेरअध्यक्ष
५.उदयपुरलिम्चुङबुङ गा.पा.मेजर कुमार राईअध्यक्ष
६. दार्चुलानौगाड गा.पा.दल जीत सिंह धामीअध्यक्ष
७. रोल्पाथबाङ गा.पा.ऋषि केशव बुढामगरअध्यक्ष
८.हुम्लाताँजाकोट गा.पा.लालकेश जैशीअध्यक्ष
९.खोटाङजन्तेढुङ्गा गा.पा.अरुणा देवी राईअध्यक्ष
१०. दार्चुलामार्मा गा.पा.जमन सिंह धामीअध्यक्ष
११. गोरखाअजिरकोट गा.पा.दीपक देवकोटाअध्यक्ष
१२. डोटीबोगटान गा.पा.कमलबहादुर गड्सिलाअध्यक्ष
१३. रोल्पाराल्पा न.पासुरेन्द्र थापा घर्तीप्रमुख
१४. दाङबङ्गलाचुली गा.पा.तुल्सीराम पुन मगरअध्यक्ष
१५.गोरखाबारपाक सुलिकोट गा.पा.बिष्णु प्रसाद भट्टअध्यक्ष
१६.रुकुमसिस्ने गा.पा.कृष्ण रेग्मीअध्यक्ष
१७. भोजपुरआमचोक गा.पा.अशोक राईअध्यक्ष
१८. सोलुखुम्बु थुलुङ दुधकोशी गा.पा.असिम राईअध्यक्ष
१९. रुकुमसानीभेरी गा.पा.बिर्ख बहादुर बिष्ट अध्यक्ष
२०. भोजपुरराम प्रसाद राई गा.पा.थाप बहादुर राईअध्यक्ष
२१.ओखलढुङ्गाचिसंखुगढी गा.पा.निशान्त शर्माअध्यक्ष
२२. सर्लाहीरामनगर गा.पा.राजाबाबु यादवअध्यक्ष
२३. गोरखाशहिद लखनथापा गा.पा.रमेश बाबु थापामगरअध्यक्ष
२४. कालिकोटपलापा गा.पा.बिष्णु बहादुर रोकायाअध्यक्ष
२५. रोल्पापरिर्वतन गा.पा.सुक बहादुर बुढाअध्यक्ष
२६. बैतडीमेलौली न.पा.भीम बहादुर चन्दप्रमुख
२७. रोल्पामाडी गा.पा.अमरसिंह घर्तीमगरअध्यक्ष
२८. ताप्लेजुङमैवाखोला गा.पा.विजयप्रकाश वनेमलेअध्यक्ष
२९.दैलेखभगवतीमाई गा.पा.गणेशबहादुर थापाअध्यक्ष
३०.डडेल्धुराअजयमेरु गा.पा.उमेशप्रसाद भट्टअध्यक्ष
३१.सिन्धुलीहरिहरपुरगढी गाउँपालिकाबज्रध्वज वाइबाअध्यक्ष
३२. कञ्चनपुरबेलौरी नगरपालिकापोतिलाल चौधरीप्रमुख
३३. पाल्पारिब्दीकोट गाउँपालिकानारायणबहादुर कार्कीअध्यक्ष

नेकपा एकीकृत समाजवादी बिजय हासिल गरेका पालिकाहरुका प्रमुख तथा उपप्रमुखहरु:

क्र.सजिल्लानपा/गापाविजेताको नामपद
१. डोल्पाकाइके गा.पा.अंगद कुमार रानाअध्यक्ष
२. डोल्पाछार्का ताङसोङ गा.पा.सेनाङ गुरुङअध्यक्ष
गुल्मीरेसुङ्गा नगरपालिकागंगा बहादुर शाहीउपप्रमुख
खाँडाचक्र न.पालि
३ .उदयपुरउदयपुरगढी गाउँपालिकामान वहादुर केप्छाकी मगरअध्यक्ष

जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले विजय हासिल गरेका पालिकाहरूका प्रमुख तथा उपप्रमुखहरू:

क्र.सजिल्लानपा/गापाविजेताको नामपद
१. ओखलढुङ्गाखिजीदेम्बा गाउँपालिकागम्बु शेर्पाअध्यक्ष
२.धनुषाजनकनन्दनी गाउँपालिकादिपीनदेव यादवअध्यक्ष
३.सुनसरीदेवानगंज गाउँपालिकाबेचन मेहताअध्यक्ष

अन्य

क्र.सजिल्लानपा/गापाविजेताको नामपार्टीपद
मनाङङिस्याङ गा.पा.घिरिङ्ग घावा गुरुङस्वतन्त्रउपाध्यक्ष
१. ओखलढुङ्गामाने भञ्ज्याङ गा.पा.ज्ञानेन्द्र रुम्दालीस्वतन्त्रअध्यक्ष
२. भोजपुरसाल्पासिलिछो गा.पा.दौलत कुलुङस्वतन्त्रअध्यक्ष
३. प्युठानमल्लरानी गा.पा.कृष्ण बहादुर खड्काराजमो अध्यक्ष
४. भक्तपुरभक्तपुर न.पासुनिल प्रजापतिनेमकिपा प्रमुख
५.कालीकोटखाँडाचक्र न.पा.स्वतन्त्रकमलबहादुर शाहीप्रमुख

सम्बन्धित