हालसम्म निर्वाचित पालिकहरुका प्रमुख /अध्यक्ष(सूचिसहित)
नेपाली काँग्रेसले विजय हासिल गरेका पालिकाहरूका प्रमुख तथा उपप्रमुखहरू:
क्र.स | जिल्ला | नपा/गापा | विजेताको नाम | पद |
१. | मनाङ | नार्पाभूमि गा.पा. | कोन्जोतेन्जिङ लामा | अध्यक्ष |
२. | मुस्ताङ | घरपझोङ्ग गा.पा. | मोहनसिंह लाल चन्द | अध्यक्ष |
मुस्ताङ | घरपझोङ्ग गा.पा. | यमूना थकाली | उपाध्यक्ष | |
३. | मनाङ | नासो गा.पा. | धन बहादुर गुरुङ | अध्यक्ष |
डोल्पा | काइके गा.पा | निमा बुढा | उपाध्यक्ष | |
४. | डडेल्धुरा | गन्यापधुरा गा.पा. | इन्द्र बहादुर कार्की | अध्यक्ष |
डडेल्धुरा | गन्यापधुरा गा.पा. | ज्ञानु सेटी देउवा | उपाध्यक्ष | |
५ . | गुल्मी | गुल्मी दरवार गा.पा. | सरोज थापा | अध्यक्ष |
गुल्मी | गुल्मी दरवार गा.पा. | तारा थापा | उपाक्ष्यक्ष | |
६. | गुल्मी | रेसुङ्गा न.पा. | खिलध्वज पन्थी | प्रमुख |
७. | हुम्ला | खार्पुनाथ गा.पा. | कर्ण बहादुर रावत | अध्यक्ष |
८. | पाल्पा | रैनादेवी छहरा गा.पा. | रुक्मागत भट्टराई | अध्यक्ष |
९. | पाल्पा | माथागढी गा.पा | सन्तोष थापा | अध्यक्ष |
१०. | डोटी | बडीकेदार गा.पा | भैरव बहादुर साउद | अध्यक्ष |
डोटी | बडीकेदार गा.पा | डम्बरी कुमारी विष्ट | उपाध्यक्ष | |
११. | बाग्लुङ | तमानखोला गा.पा. | जोकलाल बुढा | अध्यक्ष |
बाग्लुङ | तमानखोला गा.पा. | हिराकुमारी छन्त्याल | उपाध्यक्ष | |
दाचुर्ला | अपी हिमाल गा.पा. | देवकी बोहरा | उपाध्यक्ष | |
१२. | बाजुरा | स्वामीकार्तिक खापर गा.पा. | भरत रोकाया | अध्यक्ष |
१३. | बैतडी | शिवनाथ गा.पा. | कर्ण सिंह साउद | अध्यक्ष |
१४. | संखसवासभा | सभापोखरी गा.पा. | भीम बहादुर लिम्बु | अध्यक्ष |
१५. | बाग्लुङ | गल्कोट न.पा. | भरत प्रसाद शर्मा गैरे | प्रमुख |
१६. | ताप्लेजुङ | मेरिङदेन गा.पा. | चुहाङ्गबिर हाङनाम | अध्यक्ष |
१७. | सल्यान | त्रिवेण गा.पा. | खिम बहादुर रावत | अध्यक्ष |
१८. | म्याग्दी | रघुगंगा गा.पा. | भव बहादुर भण्डारी | अध्यक्ष |
१९. | रसुवा | आमाछोदिङमो गा.पा. | वुचुङ तामाङ | अध्यक्ष |
२०. | सर्लाही | धनकौल गा.पा. | राम आश्रय साह | अध्यक्ष |
२१. | सिन्धुपाल्चोक | हेलम्बु गा.पा. | निमा ग्याल्जेन शेर्पा | अध्यक्ष |
२२. | कास्की | माछापुच्छ्रे गा.पा. | मिन बहादुर गुरुङ | अध्यक्ष |
२३. | पाँचथर | कुम्मायक गा. पा. | बम प्रसाद लावती | अध्यक्ष |
२४. | डोटी | आर्दश गा.पा. | गणेश बहादुर खड्का | अध्यक्ष |
२५. | डडेल्धुरा | नवदुर्गा गा.पा. | लक्ष्मी प्रसाद अवस्थी | अध्यक्ष |
२६. | लमजुङ | दुधपोखरी गा.पा. | घन प्रसाद गुरुङ | अध्यक्ष |
२७. | गोरखा | आरुघाट गा.पा. | राजु गुरुङ | अध्यक्ष |
२८. | दैलेख | भैरवी गा.पा. | रिता शाही | अध्यक्ष |
२९. | सल्यान | कुमाख गा.पा. | मान बहादुर बुढाथोकी | अध्यक्ष |
३०. | भोजपुर | अरुण गा.पा. | शालिकराम खत्री | अध्यक्ष |
३१. | रोल्पा | गंगा देवी गा.पा. | हरिबहादुर पुन | अध्यक्ष |
३२. | मकवानपुर | कैलाश गा.पा. | लोक बहादुर मोक्तान | अध्यक्ष |
३३. | संखुवासभा | खादवारी न.पा | महेश थपलिया | प्रमुख |
३४. | बैतडी | सिगास गा.पा. | हरि सिंह धामी | अध्यक्ष |
३५. | डोटी | पुर्वीचौकी गा.पा. | रामप्रसाद उपाध्याय | अध्यक्ष |
३६. | संखुवासभा | सिलिचोङ गा.पा | भुपालराज राई | अध्यक्ष |
३७. | काठमाडौँ | दक्षिणकाली न.पा. | मोहन बस्नेत | प्रमुख |
३८. | अर्घाखाँची | छत्रदेव गा.पा | चन्द्रमान श्रेष्ठ | अध्यक्ष |
३९. | अछाम | बान्नीगढी जयगढ गा.पा. | टेक बहादुर साउद | अध्यक्ष |
४०. | धनकुटा | साँगुरीगढी गा.पा. | जितेन्द्र रुम्दाली | अध्यक्ष |
४१. | स्याङ्जा | गल्याङ न.पा. | गुरुप्रसाद भट्टराई | प्रमुख |
४२. | स्याङ्जा | भीरकोट न.पा. | गोबिन्द कुमार कर्मचार्य | प्रमुख |
४३. | ओखलढुङ्गा | चम्पादेवी | नवराज केसी | अध्यक्ष |
४४. | पर्वत | पैयुँ गा.पा. | तोरण मल्ल ठकुरी | अध्यक्ष |
४५. | सङ्खुवासभा | मकालु गा.पा. | वाङदी शेर्पा | अध्यक्ष |
४६. | तनहुँ | देवघाट गा.पा. | तिलबहादुर थापा | अध्यक्ष |
४७. | मुगु | मुगुम कार्मारोङ्ग | छिरिङ्ग क्याप्ने लामा | अध्यक्ष |
४८. | जुम्ला | हिमा गा.पा. | लक्ष्मण शाही | अध्यक्ष |
४९. | जुम्ला | कनकासुन्दरी गा.पा. | दामोदरप्रसाद आचार्य | अध्यक्ष |
५०. | कालीकोट | तिलागुफा न.पा. | शङ्करप्रसाद उपाध्याय | प्रमुख |
५१. | कञ्चनपुर | बेलडाँडी गा.पा. | हरिशचन्द्र राना | अध्यक्ष |
५२. | खोटाङ | साकेला गा.पा. | रविप्रकाश राई | अध्यक्ष |
५३. | बर्दिया | बारबर्दिया न.पा. | छविलाल थारु | प्रमुख |
५४. | सर्लाही | हरिपुर न.पा. | गोपाल पञ्जियार | प्रमुख |
५५. | दाङ | राजपुर गा.पा. | शरद बुढाथोकी | अध्यक्ष |
५६. | सल्यान | सिद्ध कुमाख गा.पा. | भरत गिरी | अध्यक्ष |
५७. | धनुषा | धनौजी गाउँपालिका | राजकुमार साह | अध्यक्ष |
५८. | लमजुङ | सुन्दरबजार नगरपालिका | कृष्णप्रसाद कोइराला | प्रमुख |
५९. | ताप्लेजुङ | फुङ्लिङ नगरपालिका | अमिर मादेन | प्रमुख |
६०. | बाँके | राप्तीसोनारी गाउँपालिका | तप्तबहादुर पौडेल | अध्यक्ष |
६१. | नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व) | हुप्सेकोट गाउँपालिका | लक्ष्मीदेवी पाण्डे | अध्यक्ष |
६२. | म्याग्दी | धवलागिरी गाउँपालिका | प्रेमप्रसाद पुन | अध्यक्ष |
६३. | म्याग्दी | रघुगङ्गा गाउँपालिका | भवबहादुर भण्डारी | अध्यक्ष |
६४. | जुम्ला | पातारासी गाउँपालिका | पूर्णसिंह बोहोरा | अध्यक्ष |
६५. | धादिङ | खनियाबास गाउँपालिका | रणबहादुर तामाङ | अध्यक्ष |
६६. | रसुवा | नौकुण्ड गाउँपालिका | नुर्पुसाङ्वो घले | अध्यक्ष |
६७. | दाङ | शान्तिनगर गाउँपालिका | प्रमोद बस्नेत | अध्यक्ष |
६८. | दाङ | बबई गाउँपालिका | कुलबहादुर केसी | अध्यक्ष |
६९. | धनुषा | लक्ष्मीनियाँ गाउँपालिका | भोगेन्द्र मिश्र | अध्यक्ष |
७०. | धनुषा | धनौजी गाउँपालिका | राजकुमार साह | अध्यक्ष |
७१. | नुवाकोट | म्यागङ गाउँपालिका | आशा तामाङ | अध्यक्ष |
७२. | मुगु | छायाँनाथ रारा नगरपालिका | विस्न कुमार भाम | प्रमुख |
नेकपा एमालेले विजय हासिल गरेका पालिकाहरूका प्रमुख तथा उपप्रमुखहरू:
क्र.स | जिल्ला | नपा/गापा | विजेताको नाम | पद |
१. | मनाङ | चामे गा.पा. | लेकेन्द्र बहादुर घले | अध्यक्ष |
मनाङ | नार्पाभूमी गा.पा. | मेङमर फुङचो लामा | उपाध्यक्ष | |
२. | मनाङ | ङिस्याङ गा.पा. | कान्छा घले | अध्यक्ष |
३. | मुस्ताङ | बारागुङ गा.पा | रिनजिङ्ग नामगेल | अध्यक्ष |
मुस्ताङ | बारागुङ गा.पा | ढिकी गुरुङ | उपाध्यक्ष | |
४. | मुस्ताङ | लोन्घेकर दामोदर कुण्ड | लोम्पाङ छोम्पेल विष्ट | अध्यक्ष |
मुस्ताङ | लोन्घेकर दामोदर कुण्ड गा.पा. | छिरिङ लामा गुरुङ | उपाध्यक्ष | |
डोल्पा | छारका ताङ्गसोङ्ग गा.पा. | कर्म ढुण्ढुप गुरुङ | उपाध्यक्ष | |
५. | डोल्पा | से-फेक्सुण्डो गा.पा. | घावा सम्पुक गुरुङ | अध्यक्ष |
६. | मुस्ताङ | लोमन्थाङ गा.पा. | टसी नर्वी गुरुङ | अध्यक्ष |
७. | नवलपुर | बौदीकाली गा.पा. | प्रकाश ओझा | अध्यक्ष |
८. | बझाङ | साईपाल गाउँपालिका | मानबहादुर बोहरा | अध्यक्ष |
९. | सोलुखुम्बु | खुम्बु पासाङ्गल्हामु गा.पा. | मिङ्मा छिरी शेर्पा | अध्यक्ष |
१०. | बझाङ | थलरा गा.पा. | प्रकाश रोकाय | अध्यक्ष |
११. | म्याग्दी | मालिका गा.पा. | बेग प्रसाद गर्बुजा | अध्यक्ष |
१२. | स्याङजा | हरिनास गा.पा. | खिम नारायण मानन्धर | अध्यक्ष |
१३. | दार्चुला | महाकाली न.पा. | नरसिंह चौसिर | अध्यक्ष |
१४. | मुस्ताङ | थासाङ गा.पा. | प्रदीप गौचन | अध्यक्ष |
१५. | तेर्हथुम | मन्छयायेम गा.पा. | यादव बहादुर खापुङ्ग | अध्यक्ष |
तेर्हथुम | मन्छयायेम गा.पा. | प्रेमलता घिमिरे | उपाध्यक्ष | |
१६. | बैतडी | पञ्चेश्वर गा.पा | गोरख बहादुर चन्द | अध्यक्ष |
१७. | डोटी | जोरायल गा.पा. | दुर्गादत्त ओझा | अध्यक्ष |
१८. | पाल्पा | पुर्वखोला गा.पा. | नुन बहादुर थापा | अध्यक्ष |
१९. | इलाम | माङसेबुङ गा.पा. | हेमन्त राई | अध्यक्ष |
२०. | स्याङजा | कालीगण्डकी गा.पा. | खिम थापा | अध्यक्ष |
२१. | मकवानपुर | इन्द्रसरोवर गा.पा. | देव कृष्ण पुडासैनी | अध्यक्ष |
२२. | रसुवा | गोसाइकुण्ड गा.पा. | केसाङ नुर्पुङ तामाङ | अध्यक्ष |
२३. | कञ्चनपुर | लालझाडी गा.पा. | निर्मल राना | अध्यक्ष |
२४. | अर्घाखाची | पागिनी गा.पा. | टेकराज न्यौपाने | अध्यक्ष |
२५. | मकवानपुर | भिमफेदी गा.पा. | हिदम लामा | अध्यक्ष |
२६. | दैलेख | गुरास गा.पा. | टोप बहादुर बिसी | अध्यक्ष |
२७. | दैलेख | डुङ्गेश्वर गा.पा. | सुन्दर के सी | अध्यक्ष |
२८. | पाल्पा | तिनाउ गा.पा. | प्रेम श्रेष्ठ | अध्यक्ष |
२९. | दार्चुला | महाकाली न.पा. | बिजय सिंह धामी | प्रमुख |
३०. | धनकुटा | चौविसे गा.पा. | राजकुमार चेम्जोङ | अध्यक्ष |
३१. | भोजपुर | पौवाडङ गा.पा. | किरण राई | अध्यक्ष |
३२. | भोजपुर | हकुवागदी गा.पा. | प्रेम कुमार राई | अध्यक्ष |
३३ | दार्चुला | मालिकार्जुन गा.पा. | हिरा सिंह धामी | अध्यक्ष |
३४. | बाजुरा | गौमुल गा.पा | हरि बहादुर रोकाया | अध्यक्ष |
३५ | कास्की | रुपा गा.पा. | नवराज ओझा | अध्यक्ष |
३६. | तनहुँ | म्याग्दे गा.पा | श्रीप्रसाद श्रेष्ठ | अध्यक्ष |
३७. | गुल्मी | छत्रकोट गा.पा. | राम प्रसाद पाण्डे | अध्यक्ष |
३८. | सिराहा | भगवानपुर | उग्रनारायण | अध्यक्ष |
३९. | स्याङ्जा | फेदीखोला गा.पा. | घनश्याम सुवेदी | अध्यक्ष |
४०. | ललितपुर | कोञ्ज्येसोम गा.पा. | कृष्णमान लामा | अध्यक्ष |
४१. | तनहुँ | घिरिङ गा.पा. | होमबहादुर थापा | अध्यक्ष |
४२. | रसुवा | उत्तरगया गा.पा. | माधवप्रसाद अर्याल | अध्यक्ष |
४३. | नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व) | बुलिङटार गा.पा. | दीपेन्द्र सुनारी | अध्यक्ष |
४४. | कैलाली | चुरे गा.पा. | चक्रबहादुर बोगटी | अध्यक्ष |
४५. | दैलेख | नारायण नगरपालिका | लोमन शर्मा | प्रमुख |
४६. | सङ्खुवासभा | मादी नगरपालिका | जीवन लिङ्थेप | प्रमुख |
४७. | दोलखा | मेलुङ गाउँपालिका | हीराकुमार थोकर | अध्यक्ष |
४८. | म्याग्दी | बेनी नगरपालिका | सुरत केसी | प्रमुख |
४९. | म्याग्दी | मङ्गला गाउँपालिका | सतप्रसाद रोका | अध्यक्ष |
५०. | अर्घाखाँची | मालारानी गाउँपालिका | दलबहादुर भट्टराई | अध्यक्ष |
५१. | तनहुँ | बन्दीपुर गाउँपालिका | सुरेन्द्र थापा | अध्यक्ष |
५२. | कैलाली | बर्दगोरिया गाउँपालिका | कर्णबहादुर कुँवर | अध्यक्ष |
५३. | धनुषा | औरही गाउँपालिका | उमाशङ्करप्रसाद साह | अध्यक्ष |
५४. | नुवाकोट | किस्पाङ गाउँपालिका | वीरबल तामाङ | अध्यक्ष |
नेकपा माओवादी केन्द्रले विजय हासिल गरेका पालिकाहरूका प्रमुख तथा उपप्रमुखहरू :
क्र.स | जिल्ला | नपा/गापा | विजेताको नाम | पद |
मनाङ | नासो गा.पा. | बेद बहादुुर गुरुङ | उपाध्यक्ष | |
१. | डोल्पा | जगडुल्ला गा.पा. | नारसी रोकाय | अध्यक्ष |
डोल्पा | जगडुल्ला गा.पा. | अमृता लामा बोहरा | उपाध्यक्ष | |
२. | दैलेख | नौमूले गा.पा. | छविराम सुवेदी | अध्यक्ष |
३. | बाग्लुङ | ताराखोला गा.पा. | धन बहादुर वि.क. | अध्यक्ष |
४. | दार्चुला | अपी हिमाल गा.पा. | भगत सिंह ठेकेर | अध्यक्ष |
५. | उदयपुर | लिम्चुङबुङ गा.पा. | मेजर कुमार राई | अध्यक्ष |
६. | दार्चुला | नौगाड गा.पा. | दल जीत सिंह धामी | अध्यक्ष |
७. | रोल्पा | थबाङ गा.पा. | ऋषि केशव बुढामगर | अध्यक्ष |
८. | हुम्ला | ताँजाकोट गा.पा. | लालकेश जैशी | अध्यक्ष |
९. | खोटाङ | जन्तेढुङ्गा गा.पा. | अरुणा देवी राई | अध्यक्ष |
१०. | दार्चुला | मार्मा गा.पा. | जमन सिंह धामी | अध्यक्ष |
११. | गोरखा | अजिरकोट गा.पा. | दीपक देवकोटा | अध्यक्ष |
१२. | डोटी | बोगटान गा.पा. | कमलबहादुर गड्सिला | अध्यक्ष |
१३. | रोल्पा | राल्पा न.पा | सुरेन्द्र थापा घर्ती | प्रमुख |
१४. | दाङ | बङ्गलाचुली गा.पा. | तुल्सीराम पुन मगर | अध्यक्ष |
१५. | गोरखा | बारपाक सुलिकोट गा.पा. | बिष्णु प्रसाद भट्ट | अध्यक्ष |
१६. | रुकुम | सिस्ने गा.पा. | कृष्ण रेग्मी | अध्यक्ष |
१७. | भोजपुर | आमचोक गा.पा. | अशोक राई | अध्यक्ष |
१८. | सोलुखुम्बु | थुलुङ दुधकोशी गा.पा. | असिम राई | अध्यक्ष |
१९. | रुकुम | सानीभेरी गा.पा. | बिर्ख बहादुर बिष्ट | अध्यक्ष |
२०. | भोजपुर | राम प्रसाद राई गा.पा. | थाप बहादुर राई | अध्यक्ष |
२१. | ओखलढुङ्गा | चिसंखुगढी गा.पा. | निशान्त शर्मा | अध्यक्ष |
२२. | सर्लाही | रामनगर गा.पा. | राजाबाबु यादव | अध्यक्ष |
२३. | गोरखा | शहिद लखनथापा गा.पा. | रमेश बाबु थापामगर | अध्यक्ष |
२४. | कालिकोट | पलापा गा.पा. | बिष्णु बहादुर रोकाया | अध्यक्ष |
२५. | रोल्पा | परिर्वतन गा.पा. | सुक बहादुर बुढा | अध्यक्ष |
२६. | बैतडी | मेलौली न.पा. | भीम बहादुर चन्द | प्रमुख |
२७. | रोल्पा | माडी गा.पा. | अमरसिंह घर्तीमगर | अध्यक्ष |
२८. | ताप्लेजुङ | मैवाखोला गा.पा. | विजयप्रकाश वनेमले | अध्यक्ष |
२९. | दैलेख | भगवतीमाई गा.पा. | गणेशबहादुर थापा | अध्यक्ष |
३०. | डडेल्धुरा | अजयमेरु गा.पा. | उमेशप्रसाद भट्ट | अध्यक्ष |
३१. | सिन्धुली | हरिहरपुरगढी गाउँपालिका | बज्रध्वज वाइबा | अध्यक्ष |
३२. | कञ्चनपुर | बेलौरी नगरपालिका | पोतिलाल चौधरी | प्रमुख |
३३. | पाल्पा | रिब्दीकोट गाउँपालिका | नारायणबहादुर कार्की | अध्यक्ष |
नेकपा एकीकृत समाजवादी बिजय हासिल गरेका पालिकाहरुका प्रमुख तथा उपप्रमुखहरु:
क्र.स | जिल्ला | नपा/गापा | विजेताको नाम | पद |
१. | डोल्पा | काइके गा.पा. | अंगद कुमार राना | अध्यक्ष |
२. | डोल्पा | छार्का ताङसोङ गा.पा. | सेनाङ गुरुङ | अध्यक्ष |
गुल्मी | रेसुङ्गा नगरपालिका | गंगा बहादुर शाही | उपप्रमुख | |
खाँडाचक्र न.पालि | ||||
३ . | उदयपुर | उदयपुरगढी गाउँपालिका | मान वहादुर केप्छाकी मगर | अध्यक्ष |
जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले विजय हासिल गरेका पालिकाहरूका प्रमुख तथा उपप्रमुखहरू:
क्र.स | जिल्ला | नपा/गापा | विजेताको नाम | पद |
१. | ओखलढुङ्गा | खिजीदेम्बा गाउँपालिका | गम्बु शेर्पा | अध्यक्ष |
२. | धनुषा | जनकनन्दनी गाउँपालिका | दिपीनदेव यादव | अध्यक्ष |
३. | सुनसरी | देवानगंज गाउँपालिका | बेचन मेहता | अध्यक्ष |
अन्य
क्र.स | जिल्ला | नपा/गापा | विजेताको नाम | पार्टी | पद |
मनाङ | ङिस्याङ गा.पा. | घिरिङ्ग घावा गुरुङ | स्वतन्त्र | उपाध्यक्ष | |
१. | ओखलढुङ्गा | माने भञ्ज्याङ गा.पा. | ज्ञानेन्द्र रुम्दाली | स्वतन्त्र | अध्यक्ष |
२. | भोजपुर | साल्पासिलिछो गा.पा. | दौलत कुलुङ | स्वतन्त्र | अध्यक्ष |
३. | प्युठान | मल्लरानी गा.पा. | कृष्ण बहादुर खड्का | राजमो | अध्यक्ष |
४. | भक्तपुर | भक्तपुर न.पा | सुनिल प्रजापति | नेमकिपा | प्रमुख |
५. | कालीकोट | खाँडाचक्र न.पा. | स्वतन्त्र | कमलबहादुर शाही | प्रमुख |
प्रतिक्रिया राख्नुहोस्